«Архітектурна» комісія рекомендувала винести на розгляд виконкому питання подовження дозволів на розміщення 83-х тимчасових споруд

Депутатська комісіяНовини
👁 222

29 листопада депутати, що входять до складу постійної комісії з питань архітектури, містобудування, естетики, реклами та охорони навколишнього середовища розглядали об’єкти нерухомості, на які управління містобудування та землекористування погоджувало містобудівні умови.

Як пояснює депутат міської ради Олександр Ложичев, в період з грудня 2020 року по квітень 2021 року до департаменту містобудування, архітектури та землекористування надійшло більше 100 заявок на зміну містобудівних умов. Протягом року «архітектурна» комісія отримувала лише перелік зазначених заяв, що унеможливлювало їхнє детальне вивчення.

Тож, відповідно до рішення «архітектурної» комісії, близько 40 заявок на зміну містобудівних умов відтепер розглядатимуться кожного засідання.

Також комісія розглянула заяви на продовження терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами.

Олександр Ложичев прокоментував відповідне питання, зазначивши, що більшість підприємців звертаються із заявами на розміщення сучасних рекламних засобів, а саме  LED-екранів, тому більшість заяв комісією було підтримано та рекомендовано підготувати документи на видачу пріоритетів на розміщення.

Крім цього, на комісії розглянули питання видачі паспортів прив’язки на встановлення тимчасових споруд, але мова йшла лише про уже існуючі ТС.

Комісія рекомендувала винести на розгляд чергового засідання виконавчого комітету питання щодо подовження, терміном на 6 місяців, дії дозволів на розміщення 83-х тимчасових споруд. Протягом зазначеного терміну власникам ТС рекомендують оновити зовнішній вигляд споруд та звернутися за отриманням нових паспортів прив’язки.

Нагадаємо, що 24 листопада виконком затвердив типовий зовнішній архітектурний  вигляд ТС на території Херсонської МТГ, наразі у міськраді працюють над механізмами їх впровадження.

Переглянути онлайн трансляцію можна за посиланням – https://cutt.ly/kT8yUZG.

Детально про хід засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, естетики, реклами та охорони навколишнього середовища розповів депутат міської ради Олександр Ложичев.

Вам також може сподобатися

На Новий рік – нова традиція!
Ігор Колихаєв: «Херсон відкритий до співробітництва з Турецькою республікою»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X