«Архітектурна» комісія рекомендує подовжити терміни дії паспортів прив’язки тимчасових споруд на 6 місяців

Депутатська комісіяНовини
👁 123

На позачерговому засіданні постійної комісії з питань архітектури, містобудування, естетики, реклами та охорони історичного середовища депутати заслухали керівника управління капітального будівництва Владислава Кондратова щодо об’єктів капітального будівництва, які планують фінансувати у 2022 році.

Владислав Контратов зазначає, що наразі до титульного переліку об’єктів, які потребують реконструкції чи ремонту включено 92 позиції. Загальна сума витрат складає близько 2 млрд. гривень. Для порівняння: цього року в бюджеті міста на такі потреби було виділено 51,7 млн. гривень, з них до кінця року освоять близько 30 млн. грн. Наступного року до бюджету планують включити аналогічну суму, що й впливатиме на формування переліку пріоритетних об’єктів.

Начальник управління капітального будівництва пояснює, що у 2022 році пріоритет надаватиметься незавершеним об’єктам капітального будівництва, які були недофінансовані у попередніх роках.

Як приклад – планують завершити будівництво каналізаційної системи у селищі Зеленівка. Зазначений об’єкт незавершений на 5%.

Депутат міської ради Володимир Сальдо запропонував перенести невикористані у 2021 році кошти на 2022 рік.

Також депутати обговорили питання надання паспортів прив’язки на встановлення тимчасових споруд.

Нагадаємо, що 24 листопада виконком затвердив типовий зовнішній архітектурний  вигляд ТС на території Херсонської МТГ, наразі у міськраді працюють над механізмами їх впровадження.

Зважаючи на це, депутати «архітектурної» комісії запропонували подовжити на 6 місяців терміни дії паспортів прив’язки на існуючі тимчасові споруди, аби створити перехідний період, надавши можливість підприємцям здійснювати свою діяльність.

Відповідний проєкт рішення виконавчого комітету доручено розробити департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів міської ради.

Детальніше про хід засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, естетики, реклами та охорони історичного середовища можна переглянути за посиланням – https://cutt.ly/UTB0cgv .

Вам також може сподобатися

У Херсоні надали першу послугу мобільного адміністратора
З Воєнки вивезли 3 тонни сміття

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X