“Архітектурна” комісія підтримала виділення коштів на культурні заходи

Новини
👁 149

Сьогодні на засіданні постійної комісії з питань архітектури, містобудування, естетики, реклами та охорони історичного середовища розглядали клопотання до департаменту містобудування та землекористування міської ради щодо отримання паспортів прив’язки для тимчасових споруд.

Серед іншого вивчили також матеріали щодо отримання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, які надійшли до управління маркетингу міста й туризму. Окрім того, було опрацьовано проєкти рішень, що виносяться на наступну сесію міськради тощо.


На комісії приділили значну увагу вивченню ситуації, що склалася на КП «Херсонтеплоенерго». Для стабільної роботи та вчасної виплати заробітної плати підприємство планує взяти кредит. Депутати погодилися, що треба сприяти роботі підприємства і допомогти йому подолати кризу.

Зокрема, Володимир Сальдо звернув увагу присутніх на те, що мова йде про безперебійну роботу великого системного підприємства теплопостачання Херсона, а Сергій Харченко підкреслив, що важливо, щоб підприємство вчасно надавало послуги, а його працівники – отримували заробітну платню.

Іван Бебко зауважив, що підприємству необхідно шукати шляхи впливу на боржників, бо невчасна сплата населенням за комунальні послуги підриває стабільну роботу цього підприємства. Депутати також рекомендували підприємству звернутися до департаменту бюджету і фінансів щодо поворотної фінансової допомоги.

У ході засідання члени комісії також підтримали виділення коштів на проведення культурно-масових заходів, що заплановані до кінця поточного року.

Роботу комісії резюмує її секретар Олександр Ложичев.

Вам також може сподобатися

Як Херсон відзначатиме День захисників та захисниць України та День Українського козацтва : план заходів (оновлено)
(СКАСОВАНО) У Херсоні відбудеться фестиваль “Екофест Kherson Zero Waste”

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X