Архітектурна комісія ознайомилась із проєктом нового вигляду тимчасових споруд

Депутатська комісіяНовини
👁 294

Сьогодні, 19 листопада відбулося позачергове засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, естетики, реклами та охорони історичного середовища для розгляду двох питань.

А саме: зовнішнього вигляду нових тимчасових споруд та видачі документів містобудівних умов, які видавалися протягом року. До обговорення питання дизайну нових ТС долучився й головний архітектор міста Ігор Юрчак, який представив на розгляд комісії розроблені макети малих архітектурних форм.

У ході обговорення, депутати надали свої зауваження та прийняли до відома інформацію з даного питання. Після врахування зауважень членів «архітектурної» комісії, для затвердження єдиного їх архітипу, дане питання буде винесено на розгляд наступного виконкому.

Другим питанням, яке розглядалося депутатами – це двадцять документів стосовно містобудівних умов. Та комісії не вдалося їх розглянути з причини того, що архітектор, який видавав ці містобудівні умови, не з’явився на засідання. Тому розгляд даних документів перенесено на наступне засідання.

Вам також може сподобатися

Сьогодні Херсон відзначає День Гідності та Свободи
Теплопостачання міста станом на 19 листопада

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X