«Архітектурна» комісія не надала дозвіл на розміщення 25-ти рекламних конструкцій

Депутатська комісіяНовини
👁 613

Сьогодні, 3 серпня, депутати постійної комісії з питань архітектури, містобудування, естетики, реклами та охорони історичного середовища розглянули 6 питань порядку денного засідання.

Серед розглянутого – питання надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами.

Рішення комісією приймались з урахуванням дотримання вимог оформлення рекламних конструкцій в одному стилі.

Всього на розгляд комісії надійшло 28 заяв від суб’єктів господарювання щодо отримання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, з них – 25 від ТОВ «Херсон Регіон Буд».

Депутати не підтримали надання пріоритету на розміщення цих 25-ти рекламних конструкцій. Рішення прийнято з огляду на існуючу заборгованність підприємства перед місцевим бюджетом, відсутністю документів, що підтверджують купівлю-продаж рекламоносіїв, їх неналежний естетичний та технічний стан.

Нагадуємо, що відповідно до рішення виконкому міськради від 21 липня № 349, зазначені рекламоносії внесено до переліку рекламних конструкцій, що підлягають демонтажу.

Також комісія продовжила роботу з розгляду заяв щодо продовження дозволів на розміщення тимчасових споруд.

Дозволи на встановлення нових тимчасових споруд не надавали, через дію заборони, встановленої рішенням сесії міської ради від 11 грудня 2020 року № 11.

Підсумував роботу комісії депутат міської ради Олександр Ложичев.

Вам також може сподобатися

Завтра у Комишанах відбудеться особистий виїзний прийом громадян посадовими особами міської ради
1800 заяв на отримання земельних ділянок: Відбулось перше засідання робочої групи із виконання соціальних гарантій військовослужбовцям

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X