Антонівка, Молодіжне та Придніпровське потребують розробки генеральних планів

Новини
👁 532

Потребує внесення змін генеральний план м.Херсона, затверджений у 2003 році. Про це повідомляє департамент містобудування, архітектури та земельних ресурсів.

Ця робота виконавчими органами міської ради розпочата, у 2019 році виконані топографічні знімання на територію міста, а на сьогодні триває закупівля послуги з розроблення містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану м.Херсона та плану зонування території м.Херсона».

Одними з першочергових завдань  для громади є розроблення генеральних планів та іншої містобудівної документації на території смт Антонівка, селища Молодіжне та селища Придніпровське, адже вони їх не мають.

Для того, щоб розпочати цей процес, необхідно виконати топографічні знімання на території цих населених пунктів, і ці роботи важливо зробити вже в 2022 році.

Другим етапом стане безпосередньо розроблення генеральних планів.

Таким чином, процес розроблення містобудівної документації населених пунктів Херсонської міської територіальної громади може бути завершений у 2023 році.

Далі планується виконати розроблення планів земельно-господарського устрою на підставі затверджених генеральних планів населених пунктів,  які (після їх затвердження) стануть невід’ємною частиною генеральних планів.

Містобудівна документація на територію м.Херсона розробляється з урахуванням даних державного земельного кадастру на актуалізованій картографічній основі в цифровій векторній формі як просторово орієнтована інформація в державній системі координат на паперових і електронних носіях, що, на жаль, не можна сказати про генеральні плани, виконані на території населених пунктів, які увійшли до складу Херсонської міської територіальної громади.

Потребують оновлення також генеральні плани: смт Комишани, селища Приозерне, селища Зимівник, селища Благовіщенське, села Степанівка, та особливо – села Садове (генеральний план села Садове виконаний навіть не на топографічній зйомці).

Оновлення містобудівної документації передбачає:

1) актуалізацію картографо-геодезичної основи;

2) перенесення з паперових носіїв у векторну цифрову форму;

3) приведення містобудівної документації у відповідність із вимогами законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм і правил.

Довідка. Загальна площа території Херсонської міської територіальної громади складає 45,3 тис.га, з яких 23% або 10,4 тис. га займають 16 населених пунктів, що входять до складу громади. На території 13 населених пунктів розроблені генеральні плани, а також плани зонування територій або детальні плани територій.

А населені пункти: смт Антонівка, селище Молодіжне та селище Придніпровське – не мають генеральних планів.

Вам також може сподобатися

На минулому тижні викосили траву на майже 15-ти гектарах зелених зон міста
«Житлово-комунальна» комісія запропонувала закупити додаткове обладнання до лікарні ім. Лучанського

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X