Алла Малицька: Навчання має відбуватися у режимі офлайн

Новини
👁 347

Сьогодні, 24 вересня, депутати, що входять до складу постійної комісії з питань гуманітарної політики, медицини, освіти, культури, молодіжної політики та спорту, законності, депутатської діяльності, свободи слова та запобігання корупції ретельно розглянули усі питання порядку денного.

Особливу увагу комісія звернула на питання внесення змін до міської програми соціального захисту населення, в контексті виділення додаткових коштів на виплату соціальної допомоги громадянам.

Зокрема – ремонту будинків та квартир ветеранів війни, осіб з інвалідністю та їхніх дітей.

Слід зазначити, що таке право, згідно Закону України «Про статус ветеранів війни гарантії їх соціального захисту», надається за відповідною заявою один раз на 10 років.

Також «гуманітарна» комісія підтримала звернення профспілки працівників освіти щодо надання щорічної грошової допомоги педагогам громади до Дня вчителя. З цього питання буде направлено звернення до Департаменту бюджету та фінансів міської ради з проханням віднайти можливість забезпечити відповідну потребу.

Крім цього, депутати стурбовані ситуацією з переходом деяких херсонських шкіл на дистанційне навчання через низький рівень вакцинації педагогічних кадрів.

Нагадуємо, що у Херсоні з 61 закладу загальної середньої освіти рівень вакцинації менш як 80% мають лише 5.

З 23 вересня учні 5-11 класів шкіл №2, 8, 21, 37, 43, за рішенням адміністрацій ЗЗСО, переведені на дистанційне навчання. У разі досягнення  вісімдесятивідсоткового бар’єра вакцинації педагогічного колективу зазначених закладів діти повернуться на навчання у режимі офлайн.

«Наша комісія звернулась до керівників зазначених закладів з проханням надати пояснення щодо ситуації. На наступне засідання ми обов’язково їх запросимо , адже процес навчання має відбуватися у режимі офлайн, тільки таким чином матимемо якісну освіту», – резюмувала голова комісії Алла Малицька.  

Вам також може сподобатися

До відома суб’єктів підприємницької діяльності
У Суворовському районі припинено діяльність понад 20 об’єктів стихійної торгівлі

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X