Акція шкільних волонтерів «Від серця до серця» триває

Новини
👁 172

У Дніпровському районі продовжується щорічна благодійна акція « Від серця до серця»: шкільне приладдя, канцелярію для навчання та творчості дітей, зібрані командами волонтерів закладів середньої освіти, спеціалісти служби у справах дітей доставляють сім’ям, віднесеним до соціальних категорій, що перебувають на обліку.

23 листопада за ініціативою виконкому Дніпровської районної у місті ради, органу опіки та піклування, начальник служби у справах дітей Дар’я Антоненко відвідала два дитячих будинки сімейного типу, які створені Херсонською міською радою і функціонують на території Дніпровського району. Скористалися нагодою відвідати ДБСТ і начальник служби у справах дітей міської ради Вікторія Зубенко та її заступниця Віра Капліна.

В родині Кузнєцових зростають двоє рідних і вісім дітей-сиріт, у Горбенків – з десятьох дітей рідних четверо. Домашнє тепло і затишок, сердечність у відношеннях дітей і батьків-вихователів, прекрасні умови, створені для всебічного розвитку дитячих вподобань і талантів – все це побачили посадовці двох виконавчих органів під час гостювання у цих сім’ях. Зараз в районі проходить волонтерська акція «Яблучко», тому разом із необхідним у повсякденному шкільному житті приладдям діти отримали ще і вітамінний подарунок.

Вам також може сподобатися

Ігор Колихаєв затребував від голів райрад плани розвитку районів міста. Особлива увага – приватному сектору
До уваги! Оголошення щодо проведення перереєстрації черг квартирного обліку!

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X