9 листопада відбудеться позачергове засідання виконкому Херсонської міської ради

Новини
👁 468

9 листопада відбудеться позачергове засідання виконкому Херсонської міської ради

У вівторок, 9 листопада, відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Херсонської міської ради – 2 листопада міський голова Ігор Колихаєв підписав відповідне розпорядження.

Час проведення: 9 листопада 2021 року, о 10.00 год.

Місце проведення: велика зала адміністративної будівлі Херсонської міської ради (просп. Ушакова, 37).

До розгляду пропонується наступний порядок денний:

1. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Миру, 32 в м. Херсоні.

2. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Перекопська, 181А в м. Херсоні.

3. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Кримська, 146 в м. Херсоні.

4.Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Перекопська, 193А в м. Херсоні.

5. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Чорноморська, 40А (в районі дитячого садочку №73) в м. Херсоні.

6. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Чорноморська, 40А (в районі дитячого садочку №73) в м. Херсоні.

7. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Чорноморська, 40А (в районі дитячого садочку №73) в м. Херсоні.

8.  Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Чорноморська, 40А (в районі дитячого садочку №73) в м. Херсоні.

9. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Чорноморська, 40А (в районі дитячого садочку №73) в м. Херсоні.

 10. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: площа В. Чорновола, 30-32 в м. Херсоні.

 11. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: площа В. Чорновола, 30-32 в м. Херсоні.

  12. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: площа В. Чорновола, 30-32 в м. Херсоні.

 13. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: площа В. Чорновола, 30-32 в м. Херсоні.

 14.Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: площа В. Чорновола, 30-32 в м. Херсоні. 

15. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території за адресою: між ЗНЗ №50 та житловим будинком по вул. І.Кулика, 116Д.

16. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Кримська, 147 в м. Херсоні.

17. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Кримська, 147 в м. Херсоні.

18. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Кримська, 147 в м. Херсоні.

19. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Кримська, 147 в м. Херсоні.

20. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Кримська, 130 в м. Херсоні.

21. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. І.Кулика, 114Є в м. Херсоні.

22. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. 1.Кулика, 114Д в м. Херсоні.

23. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. І.Кулика, 114Д в м. Херсоні.

24. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. І.Кулика, 114Д в м„ Херсоні.

25. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Університетська, 181А в м. Херсоні.

26. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Університетська, 114Г в м. Херсоні.

27. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Університетська, 114Г в м. Херсоні.

28. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Університетська, 114Г в м. Херсоні.

29. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Університетська, 114Д в м. Херсоні.

30. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Університетська, 114Д в м. Херсоні.

31. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Університетська, 114Д в м. Херсоні.

32. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Університетська, 114Д в м. Херсоні.

33. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Чорноморська, 28 в м. Херсоні.

34. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Чорноморська, 28 в м. Херсоні.

35. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Чорноморська, 28А в м. Херсоні.

36. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Чорноморська, 28А в м. Херсоні.

37. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Чорноморська, 28А в м. Херсоні.

38. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Чорноморська, 28А в м. Херсоні.

39. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: пр. Текстильників, 14 в м. Херсоні.

40. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: пров. 2 Слобідський – Слобідський узвіз в м. Херсоні.

41. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Героїв Крут – пров. 2 Слобідський в м. Херсоні.

42. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Чорноморська, 113 в м. Херсоні.

43. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Видригана, 59 в м. Херсоні.

44. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Видригана, 63А в м. Херсоні.

45. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: Бериславське шосе, 1 ОБ в м. Херсоні.

46. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: Бериславське шосе, 10Б в м. Херсоні.

47. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: Бериславське шосе, 10Б в м. Херсоні.

48. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: Бериславське шосе, 10Б в м. Херсоні.

49. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без території біля будівлі за адресою: Бериславське шосе, 10Б в м. Херсоні.

50. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: Бериславське шосе, 10Б в м. Херсоні.

51. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: Бериславське шосе, 10Б в м. Херсоні.

52. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: Бериславське шосе, 10Б в м. Херсоні.

53. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: Бериславське шосе, 10Б в м. Херсоні.

54. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: Бериславське шосе, 10Б в м. Херсоні.

55. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: Бериславське шосе, 10Б в м. Херсоні.

56. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: Бериславське шосе, 10Б в м. Херсоні.

57. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: Бериславське шосе, 10Б в м. Херсоні.

58. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: Бериславське шосе, 10Б в м. Херсоні.

59. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: Бериславське шосе, 4 в м. Херсоні.

60. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: Бериславське шосе, 4 в м. Херсоні.

61. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: Бериславське шосе, 4 в м. Херсоні.

62. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: Бериславське шосе, 4 в м. Херсоні [4].

63. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі ЗНЗ №53 за адресою: вул. О.Шовкуненка, 86А в м. Херсоні.

64. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля магазину «АТБ» за адресою: Бериславське шосе, 2Г в м. Херсоні.

65. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Гагаріна, 14 в м. Херсоні.

66. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Гагаріна, 14 в м. Херсоні.

67. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Гагаріна, 14 в м. Херсоні.

68. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Гагаріна, 14 в м. Херсоні.

69. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: вул. Гагаріна, 14 в м. Херсоні.

70. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: пров. Інженера Корсакова, в районі будівлі Тираспольська, 1А в м. Херсоні.

71. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: пров. Інженера Корсакова, в районі будівлі Тираспольська, 1А в м. Херсоні.

72. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: пров. Інженера Корсакова, в районі будівлі Тираспольська, 1А в м. Херсоні.

73. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: пров. Інженера Корсакова, в районі будівлі Тираспольська, 1А в м. Херсоні.

74. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: пров. Інженера Корсакова, в районі будівлі Тираспольська, 1А в м. Херсоні.

75. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: пров. Інженера Корсакова, в районі будівлі Тираспольська, 1А в м. Херсоні.

76. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: пров. Інженера Корсакова, в районі будівлі Тираспольська, 1А в м. Херсоні.

77. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: пров. Інженера Корсакова, в районі будівлі Тираспольська, 1А в м. Херсоні.

78. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: пров. Інженера Корсакова, в районі будівлі Тираспольська, 1А в м. Херсоні.

79. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: пров. Інженера Корсакова, в районі будівлі Тираспольська, 1А в м. Херсоні.

80. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: пров. Інженера Корсакова, в районі будівлі Тираспольська, 1А в м. Херсоні.

81. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: пров. Інженера Корсакова, в районі будівлі Тираспольська, 1А в м. Херсоні.

82. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: пров. Інженера Корсакова, в районі будівлі Тираспольська, 1А в м. Херсоні.

83. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: пров. Інженера Корсакова, в районі будівлі Тираспольська, 1А в м. Херсоні.

84. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: пров. Інженера Корсакова, в районі будівлі Тираспольська, 1А в м. Херсоні.

85. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: пров. Інженера Корсакова, в районі будівлі Тираспольська, 1А в м. Херсоні.

86. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: пров. Інженера Корсакова, в районі будівлі Тираспольська, 1А в м. Херсоні.

87. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: за адресою: пров. Інженера Корсакова, в районі будівлі Тираспольська, 1А в м. Херсоні.

88. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: пров. Інженера Корсакова, в районі будівлі Тираспольська, 1А в м. Херсоні.

89. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: пров. Інженера Корсакова, в районі будівлі Тираспольська, 1А в м. Херсоні.

90. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого на прилеглій території біля будівлі за адресою: пров. Інженера Корсакова, в районі будівлі Тираспольська, 1А в м. Херсоні.

91. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого в районі будівлі за адресою: просп. Святих Кирила та Мефодія, 23 в м. Херсоні.

92. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевого гаража, без належно оформлених дозвільних документів, розташованого в районі будівлі за адресою: вул. Залаегерсег, 19А в м. Херсоні.

93. Про вжиття заходів щодо демонтажу тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності, без належно оформлених дозвільних документів, розташованої на прилеглій території біля магазину «Ассорті» за адресою: вул. Херсонська, 50 в м. Херсоні.

94. Про вжиття заходів щодо демонтажу тимчасової споруди кіоск «Шесеїі» для здійснення підприємницької діяльності, без належно оформлених дозвільних документів, розташованої зі сторони вул. Суворова біля будівлі планетарію за адресою: вул. Воронцовська, 14 в м. Херсоні.

95. Про вжиття заходів щодо демонтажу тимчасової споруди «кіоску з продажу кондитерських виробів» для здійснення підприємницької діяльності, без належно оформлених дозвільних документів, за адресою: вул. Суворова, 19 в м. Херсоні.

96. Про вжиття заходів щодо демонтажу тимчасової споруди «літнього майданчику» для здійснення підприємницької діяльності, без належно оформлених дозвільних документів, за адресою: вул. Суворова, 20 в м. Херсоні.

97. Про вжиття заходів щодо демонтажу тимчасової споруди «літнього майданчику» для здійснення підприємницької діяльності, без належно оформлених дозвільних документів, за адресою: вул. Суворова, 15 в м. Херсоні.

98. Про вжиття заходів щодо демонтажу тимчасової споруди «літнього майданчику» для здійснення підприємницької діяльності, без належно оформлених дозвільних документів, за адресою: вул. Суворова, 13 в м. Херсоні.

99. Про вжиття заходів щодо демонтажу тимчасової споруди «з продажу кави» для здійснення підприємницької діяльності, без належно оформлених дозвільних документів, за адресою: вул. Ушакова (біля підземного переходу) в м. Херсоні.

100. Про вжиття заходів щодо демонтажу тимчасової споруди «кіоск» для здійснення підприємницької діяльності, без належно оформлених дозвільних документів, за адресою: просп. Ушакова (в районі діагностичного центру) в м. Херсоні.

101. Про вжиття заходів щодо демонтажу тимчасової споруди «кіоск» для здійснення підприємницької діяльності, без належно оформлених дозвільних документів, за адресою: просп. Ушакова, 60 (в районі кооперативного коледжу) в м. Херсоні.

102. Про вжиття заходів щодо демонтажу тимчасової споруди «літній майданчик» для здійснення підприємницької діяльності, без належно оформлених дозвільних документів, біля будівлі за адресою: вул. О.Гончара, 3 в м. Херсоні.

103. Про вжиття заходів щодо демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності без дозвільних документів, незаконно розміщених поза межами земельної ділянки торгівельного ринку, розташованого за адресою: вулиця Шенгелія, 6.

104. Про вжиття заходів щодо демонтажу тимчасової споруди (кіоск) для здійснення підприємницької діяльності, без належно оформлених дозвільних документів, по вул. Театральній, 54 у м. Херсоні.

105. Про попередній розгляд та схвалення проекту рішення міської ради «Про внесення змін до Заходів щодо забезпечення виконання Програми економічного і соціального розвитку Херсонської міської територіальної громади на 2019-2021 роки», затвердженої рішенням міської ради від 21.12.2018 № 1783 (зі змінами та доповненнями)».

Вам також може сподобатися

Нові дорожні знаки встановили на проспекті 200-річчя Херсона
В Україні змінять систему обліку газу, – повідомляє Держпродспоживслужба Херсонської області

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X