5 вересня в Івано-Франківську офіційно відкрили хаб “Я – ХЕРСОН”

Новини
👁 833

Новини Херсона

5 вересня в Івано-Франківську офіційно відкрили хаб “Я – ХЕРСОН”. 

Саме тут херсонці та жителі області, які тимчасово знайшли прихисток в Івано-Франківську, можуть отримати гуманітарні набори, ліки та предмети гігієни. Також їм допоможуть з пошуком житла чи роботи. А щоб легше соціалізуватися в Івано-Франківську охочих можуть залучати до участі в соціальних проектах центру.

Відкривали хаб начальник Херсонської обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич, начальник Іванович-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук, Івано-Франківський міський голова Руслан Марцинків і т.в.п. Херсонського міського голови Галина Лугова.

На заході були присутні також депутати Херсонської міської ради Юрій Рожков, Євгенія Бєла, Іван Глухов, депутати Херсонської районної ради Оксана Бузак  і Катерина Дробот, відомі меценати та громадські активісти Юрій Соловей, Андрій Луцький, Андрій Путілов, Андрій Гордєєв.

“Хочу подякувати усім, хто долучився до реалізації цього важливого проекту. Мушу зазначити, що ми наразі тісно співпрацюємо разом із паном Ярославом Янушевичем для того, аби поступово вирішувати низку питань, які турбують наших людей. На меті у нас – відкриття подібних хабів по всій Україні. Депутати, посадовці, лікарі – ми усі зараз маємо об’єднати зусилля для того, аби врятувати нашу країну від російської навали. Не будемо згуртованими – може статися найжахливіше. Тому будьмо єдиними. Слава Україні!”, – зазначила Галина Лугова.

Також вона разом з волонтерами хабу “Я – ХЕРСОН” подякувала Івано-Франківському міському голові Руслану Марцинківу за корисний подарунок – новий ноутбук, який дозволить ще краще комунікувати з нашими переселенцями та формувати базу даних всіх потреб.

Хаб «Я – Херсон» знаходиться на вулиці Січових Стрільців, 13 (4 поверх, каб, 9, поруч зі ЦНАПом).

Для того, аби волонтери хабу “Я – ХЕРСОН” змогли ще більше підтримувати херсонців та допомагати їм ви можете заповнити анкету потреб https://forms.gle/j7urHt48nD1YZAQS6

Вам також може сподобатися

Підтримаймо один одного у День міста
98% проукраїнських вчителів залишилися в Херсоні: т. в. о. міського голови Херсона Галина Лугова.

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X