31 серпня відбулось засідання робочої групи із виконання соціальних гарантій військовослужбовцям

НовиниСоціальна сфера
👁 147

Сьогодні, 31 серпня, відбулось засідання робочої групи із виконання соціальних гарантій військовослужбовцям, учасникам антитерористичних операцій/операцій об’єднаних сил та членам родин військовослужбовців, загиблих у ході їхнього проведення.

Головуюча – Наталія Бурова, начальник управління земельних ресурсів департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів Херсонської міської ради.

У порядку денному зазначався розгляд клопотань від учасників антитерористичної операції щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки).

Обговорили звернення громадської організації, яка хоче увійти до складу робочої групи і допомогти з реєстром учасників АТО/ООС. На сесії міськради, яка відбудеться 3 вересня, розглядатимуть питання, що стосуються гаражних приміщень у мікрорайоні Таврійському, тож робоча група надала рекомендації координаційній раді звернути увагу на ці питання. Сьогодні більш впорядковано розглядали ситуацію з виділенням земельних ділянок і їх можливої монетизації. Керівник міської асоціації учасників АТО «Звитяга», військовий капелан, депутат Херсонської міської ради, заступник голови робочої групи Андрій Калита звертає увагу на важливості розуміння того, що монетизація не відміняє права на землю:  

Вам також може сподобатися

Проект мережі міських автобусних маршрутів загального користування Херсонської міської територіальної громади
Сьогодні Єлізавета Мерешко на Паралімпіаді здобула бронзу й встановила світовий рекорд

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X