31 серпня відбулась нарада з розгляду проєкту нової маршрутної мережі міста

НовиниСоціальна сфера
👁 726

За дорученням міського голови Ігоря Колихаєва відбулась нарада начальниці управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Херсонської міської ради Марини Віркун з представниками райрад та старостами округів. Темою наради був розгляд проєкту нової маршрутної мережі міста.

В управлінні декілька місяців тривала робота над розробкою проєкту маршрутної мережі міста, який подавали на розгляд громадськості з пропозиціями стосовно оптимізації маршрутів. Після внесення доповнень, проєкт доопрацювали і подали на розгляд присутніх. У ньому зокрема зазначалися маршрути, які «закрили» через нерентабельність. Старости й представники райрад ознайомилися з проєктом. Досягнена домовленість, що начальниця управління – Марина Віркун, навідуватиметься до старостинських округів й братиме участь у нарадах старост із громадою.

Найближчим часом проєкт винесуть на розгляд виконкому для затвердження нової маршрутної мережі і впроваджені її у Херсоні.

Нагадаємо, у червні поточного року на сайті міської ради опублікували інформацію стосовно того, що транспортна мережа міста потребує оновлення шляхом перегляду старих, відкриття нових та скасування маршрутів з низьким рівнем пасажиропотоку. Громадськість запросили долучитися до розгляду Проєкту міських автобусних маршрутів загального користування, аби впорядкувати та вдосконалити тролейбусну та  автобусну мережу, впорядкувати рух автобусних маршрутів загального користування на території Херсонської міської територіальної громади. Свої пропозиції можно було надавати, переглянувши інтерактивну мапу.

Вам також може сподобатися

У Херсоні відбулась зустріч польського консула Павла Недведєцького та секретаря міськради Галини Лугової
Проект мережі міських автобусних маршрутів загального користування Херсонської міської територіальної громади

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X