30 вересня – День усиновлення. Свято людей щирих і щедрих сердець

НовиниСоціальна сфера
👁 564

Своє, певним чином, професійне свято – День усиновлення – 30 вересня разом із усією Україною відзначають фахівці, залучені до забезпечення права кожної дитини на виховання в сім’ї. Сучасна система усиновлення, опіки та піклування в нашому місті, як і в усій країні, є прикладом відродження справжніх родинних цінностей, якими завжди славилися українці, та збереження сім’ї для посиротілих дітей.

       Національне свято усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, що прийняли в свої сім’ї дітей, які за різних обставин втратили рідні сім’ї, спеціалісти служби у справах дітей Дніпровської районної у місті Херсоні ради зустріли в буденних справах: у Будинку дитини на знайомстві з майбутніми усиновлювачами, у суді на слуханні справи про усиновлення дитини, готуючи висновки органу опіки та піклування для судових інстанцій щодо доцільності усиновлення дитини, в рейді по опікунських сім’ях…

     Станом на кінець вересня поточного року під опікою та піклуванням виконавчого комітету, служби у справах дітей перебуває 70 усиновлених дітей, 249 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів. В районі функціонують два будинки сімейного типу, щодо 20 вихованців в них спеціалісти Служби здійснюють консультативно-методичний супровід і контроль якості утримання та виховання. Всі нелегкі долі цих дітей потребували і отримали професійний супровід і тепло жіночих сердець спеціалістів служби у справах дітей, членів виконавчого комітету Дніпровської районної ради та Комісії з питань захисту прав дитини, представників соціально-відповідального бізнесу та волонтерів.

      Усиновлення, опіка дитини – сироти– це важливий та відповідальний крок, який потребує великої духовної сили, віри, надії, любові та мудрості. До цих людей у виконавчому комітеті , службі у справах дітей завжди ставляться з повагою, з готовністю допомогти і підтримати в кризових ситуаціях і словом, і ділом, кожного року, наприкінці грудня, відзначається районний День опікуна.

      В цей святковий день виконавчий комітет Дніпровської районної у місті Херсоні ради разом із привітаннями усіх причетних до святої справи дарування сімейного тепла сиротам, побажати і дорослим, і дітям міцного здоров’я, віри в добро, натхнення, терпіння і обов’язково любові! Нехай прийняті усиновителями і опікунами, прийомними батьками і батьками-вихователями рішення про створення сім’ї для посиротілої дитини стане одним з щасливіших рішень у Вашому людському бутті!  

     Щиро сподіваємося, що серед херсонців не закінчилися люди, які своєю любов’ю, милосердям і турботою відкриють серця і домівки для дітей, до яких доля жорстоко поставилася на початку життя. Пам’ятайте – ці діти чекають на Вас!

Вам також може сподобатися

У Суворовському районі відбувся рейд із питань легалізації оплати праці
Увага! Важлива інформація для пацієнтів з цукровим діабетом

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X