29 вересня відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету

Новини
👁 261

29 вересня о 10.00 у великому залі адміністративної будівлі Херсонської міської ради (просп.Ушакова, 37) відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Херсонської міської ради.

 На розгляд  виносяться наступні питання:

 1.Про погодження Інвестиційної програми дочірнього підприємства “Теплотехсервіс” товариства з обмеженою відповідальністю “Групи компаній “Теплотехніка” на 2021-2023 роки.                                                                                

2.Про погодження Інвестиційної програми приватного підприємства “Херсонтеплогенерація” на 2021-2022 роки.

3.Про встановлення середньомісячного нормативу теплового споживання для населення на послугу з постачання теплової енергії, яку надає міське комунальне підприємство «Херсонтеплоенерго» в опалювальний період 2021 –  2022 років.           

4.Про встановлення акціонерному товариству «Херсонська теплоелектроцентраль» тарифів на теплову енергію, транспортування та постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів  м. Херсона.

5.Про встановлення міському комунальному підприємству «Херсонтеплоенерго» тарифів на теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії для потреб населення, релігійних організацій, бюджетних установ та інших споживачів м. Херсона.                                                                   

6.Про затвердження втрат теплової енергії для Дочірнього підприємства «Теплотехсервіс» Товариства з обмеженою відповідальністю «Група компаній «Теплотехніка» на 2021 – 2022 роки».

 7.Про уповноваження посадових осіб комунального підприємства «Муніципальна варта» Херсонської міської ради на складання протоколів про адміністративні правопорушення.

8.Про затвердження символіки підприємства, зразків форменого одягу, знаків розрізнення i норм забезпечення речовим майном, спеціальним одягом, спорядженням, спеціальними засобами та засобами зв’язку працівників комунального підприємства «Муніципальна варта» Херсонської міської ради.

                                                                                                                                                                                                                   .

Вам також може сподобатися

Увага! У Херсоні тимчасово без світлофорного регулювання залишилися п’ять перехресть
З 28 вересня – оновлено розклад руху пасажирських суден

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X