29 вересня у Херсоні перевірятимуть систему оповіщення

Новини
👁 724

29 вересня у Херсоні проводитиметься планова технічна перевірка місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій з включенням автономних сигнально-гучномовних пристроїв, розташованих на території вказаної громади, та передачею сигналів і інформації з питань цивільного захисту в ефірі радіостанції «Українське радіо Херсон» (частота в місті Херсоні ‒ 100,6 МГц, FM-діапазон).

У зв’язку з цим, відділ з питань цивільного захисту Херсонської міської ради звертається до населення з проханням зберігати спокій під час звучання сигналів і повідомлень з питань цивільного захисту та по можливості повідомити про проведення вказаного заходу рідних, близьких та знайомих.

Необхідно кожному пам’ятати!

Для привернення уваги населення у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайної ситуації передається попереджувальний сигнал «УВАГА ВСІМ», а саме: уривчасте звучання електросирен, часті гудки транспорту, зокрема у запису мережами радіомовлення та через вуличні гучномовні пристрої.

Після попереджувального сигналу здійснюється трансляція телерадіомережами відповідних повідомлень про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації. Повідомлення включають інформацію про характер та місце виникнення надзвичайної ситуації, зону можливого ураження, порядок дій населення та види захисту.

Вам також може сподобатися

Туристичні гіди Херсона мають змогу підвищити кваліфікацію у рестораціях міста
Земельні питання з минулої сесії міськради розглянуть за скороченою процедурою

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X