29 вересня – Національний урок до 80-х роковин трагедії в Бабиному Яру

Новини
👁 100

У середу, 29 вересня, в усіх українських закладах загальної середньої освіти відбудеться Національний урок з нагоди до 80-х роковин трагедії в Бабиному Яру. Захід проводитиметься спільними зусиллями Міністерства освіти і науки України та Babyn Yar Holocaust Memorial Center з метою формування історичної правди про події Голокосту.

Національний урок пам’яті покликаний сприяти формуванню стійкого негативного ставлення громадян до фактів дискримінації, зневаги до людської гідності та зазіхань на право на життя. Також урок має на меті розкрити сутність трагедії Голокосту в Україні та висвітлити тему розстрілів у Бабиному Яру, розвивати навички критичного мислення через аналіз джерел та розширити сучасне сприйняття процесу вивчення історії.

Для проведення заходу в 5-6, 7-8 та 9-11 класах підготовлено серію методичних рекомендацій та сценаріїв для вчителів. Зокрема, під час уроку буде використовуватися освітня платформа «Червона точка пам’яті», яка дозволить учням зробити свій внесок у колективне знання про Голокост і Другу світову війну. За допомогою платформи кожен школяр зможе додати на карту свою «червону точку» у вигляді записаного спогаду, копії документа із сімейного архіву, знахідки з місцевого музею або інформації про пам’ятник жертвам Голокосту у відповідному населеному пункті. Докладніше: bit.ly/3CEvfHt

Вам також може сподобатися

Комісійне обстеження відремонтованих доріг відбудеться сьогодні у Херсоні. Містян запрошують долучитися до перевірки
Херсонські депутати ознайомились з роботою харківського комунального підприємства «Муніципальна охорона»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X