29 серпня у Херсоні вшановуватимуть пам’ять захисників України: план заходів

Новини
👁 512

29 серпня, у день День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, у Херсоні відбудеться низка заходів:

  • об 11.00 год на Алеї Героїв незалежної України відбудеться церемонія покладання квітів та вшанування пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України;
  • о 12.00 год на кладовищі Геологів відбудеться Панахида за загиблими в зоні АТО/ООС за участі духовенства.

 Меморіальні заходи на вшанування пам’яті загиблих в зоні АТО/ООС військових (7 річниця Іловайської трагедії на площі Свободи :

  • з 14.00 год буде представлена фотовиставка та інсталяція, присвячена пам’ятній даті;
  • з 16.00 год проходитиме вечір пам’яті за участю родин загиблих в АТО/ООС, духовенства, керівництва міської та обласної влади, депутатів та громадськості, міських творчих колективів. 

Запрошуємо херсонців взяти участь у заходах.

Довідка:

День пам’яті захисників України – пам’ятний день в Україні, який відзначають 29 серпня. Він приурочений пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Символікою цього дня є квітка соняшника, адже у серпні 2014 року на полях саме із цією рослиною полягло багато українських воїнів.

24 серпня 2019 року президент України Володимир Зеленський підписав указ про затвердження пам’ятного дня.

Дата приурочена до дня найбільших втрат української армії на Донбасі –  дня виходу з оточення в Іловайську 29 серпня 2014 року.

Вам також може сподобатися

28 серпня у Херсоні перекриватимуть рух транспорту
Які роботи виконувало КП “Херсонміськсвітло” 26 серпня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X