26 березня у Херсоні відбудеться суботник

Новини
👁 479

Відповідне розпорядження підписав міський голова Ігор Колихаєв.

Згідно розпорядження, у місті заплановано вивезення сміття, листя з кварталів сектора приватної забудови, приведення в належний санітарний стан прибудинкових територій тощо.

ОСББ та підприємствам, організаціям і установам рекомендовано провести роботи з санітарного очищення власних, прилеглих та закріплених територій, прибирання та вивезення сміття, листя та гілля, побілки дерев, бордюрів.

Департаменту міського господарства доручено забезпечити приведення в належний санітарний стан кінцевих зупинок таксі, тролейбусів, маршрутних таксі, павільйонів на зупинках транспорту, направляючих пішохідних огороджень.

Департамент економіки та інвестицій відповідальний, згідно документа, за вжиття заходів щодо забезпечення прибирання прилеглих територій підприємствами торгівлі, громадського харчування та сфери послуг.

На час проведення суботника КП «ЕКОПОЛІС» забезпечить безкоштовне прийняття на міське сміттєзвалище сміття, гілля та листя від підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, які залучатимуться до проведення суботника

Вам також може сподобатися

Що потрібно знати про медичну допомогу при інсультах та інфарктах у воєнний час: інформує НСЗУ
У Комишанах та Геологів прибирають дороги й зелені зони

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X