Заступник міського голови Олександр Лук’яненко звітує про виконану роботу за період з 26.07 по 31.07

НовиниСоціальна сфера
👁 134

У сфері містобудування та землеустрою:

Щоденно надаються консультації в телефонному режимі та особисто під час звернення суб’єктів господарювання та громадян стосовно оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, поновлення договорів оренди, припинення договірних відносин, спірних питань землекористування тощо;

На черговій сесії міської ради, пленарне засідання якої відбулося 23.07.2021, розглядалося 43 проєкти рішень міської ради, підготовлені Управлінням з питань регулювання земельних відносин. Загальна кількість питань, які розглядалися міською радою на VIII сесії  – 640.

Відповідно до прийнятих міською радою рішень,  117 громадян отримали можливість реалізувати своє право на отримання безоплатно у власність земельних ділянок,  під належними їм будинками, ще 71 громадянин отримав дозвіл на приватизацію земельної ділянки.

В оренду міська рада передала 9 земельних ділянок загальною площею майже 11 га, ще стосовно 42 земельних ділянок, загальною площею близько 13 га, міською радою продовжені договірні відносини.

23.07.2021 міська рада прийняла рішення №416 «Про затвердження Тимчасового порядку надання земельних ділянок у постійне користування об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків на території Херсонської міської територіальної громади». Вказане рішення  дозволить вирішити питання оформлення об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків документів на земельні ділянки, з метою визначення їхніх меж, конфігурації та відповідно їхньої площі.

Направлено вихідні дані для розроблення містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану  м. Херсона» до ДП «Український державний науково-дослідний інститут проєктування міст «ДІПРОМІСТО». Триває збір пропозицій громадськості до містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану  м. Херсона»

Проведено засідання архітектурно-містобудівної ради при департаменті містобудування, архітектури та земельних ресурсів

Підготовлено пропозиції щодо можливого залучення кредитних коштів для виконання топографічних знімань території Херсонської міської територіальної громади та виконання робіт з розробки генеральних планів смт  Антонівки, сел. Придніпровського  та Молодіжного

Оприлюднено наявну затверджену містобудівну документацію  на оновленому офіційному сайті Херсонської міської ради та її виконавчих органів.

Розглянуто  та підготовлено висновків із земельних питань – 69

Розглянуто землевпорядної документації – 28

У сфері капітального будівництва:

Підготовлено  технічну документацію до акціонерного товариства  “Херсонобленерго” з метою отримання технічних умов по об’єкту  “Реконструкція чаші Лебединого озера у м. Херсоні, в т.ч. РП”.

Підготовлено та передано на експертизу проєктну документацію по об’єкту “Будівництво окремої будівлі дитячого садка на території загальноосвітньої школи І-II ступенів № 5 Херсонської міської ради по вул. Сухарній, 9/4 у м. Херсоні”.

Прийнято та перевірено комплектність на відповідність розробленої проєктної документації згідно з технічними завданнями по об’єктах:

– “Капітальний ремонт басейну та частини приміщень Херсонського закладу дошкільної освіти № 85 Херсонської міської ради (Херсонського ясел-садка № 85 Херсонської міської ради) по вул. Степана Разіна, 77 в м. Херсоні”;

– “Будівництво загальноосвітньої школи № 23 у Таврійському мікрорайоні 4-А у м. Херсоні”.

Підготовлено та передано пакет документів щодо виділення коштів з резервного фонду бюджету Херсонської міської територіальної громади на розгляд відповідним виконавчим органам ради по об’єкту “Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації (реконструкція) каналізаційного колектора, Д.400 мм, по вул. Чорноморській: від житлового будинку № 22 до житлового будинку № 40 у м. Херсоні”.

Укладено договори на виконання проєктних робіт по об’єктах:

– Будівництво спортивного майданчика по вул. Івана Вазова, 3 у м. Херсоні;

– Будівництво відкритого майданчика-артпростора на території ЗОШ І-III ступенів № 18 по вул. Херсонській, 83 в смт Антонівці, м. Херсон;

– Нове будівництво дитячого ігрового майданчика в районі житлового будинку № 1А по вул. Миколи Куліша в м. Херсоні;

– Нове будівництво дитячого ігрового майданчика в районі житлового будинку № 3А по вул. Миколи Куліша в м. Херсоні;

– Нове будівництво спортивного майданчика на території гімназії  № 3 по вул. Євгена Патона, 3-А в м. Херсоні;

– Нове будівництво майданчиків зі штучним покриттям для спортивних ігор у Херсонській гімназії №1 Херсонської міської ради по просп. Святих Кирила та Мефодія, 17 у м. Херсоні.

Укладено договір на виконання експертизи проєкту будівництва за всіма напрямками по об’єкту “Будівництво окремої будівлі дитячого садка на території загальноосвітньої школи І-II ступенів № 5 Херсонської міської ради по вул. Сухарній, 9/4 у м. Херсоні “.

Підготовлено паспорти бюджетних програм на 2021 рік у новій редакції по управлінню капітального будівництва Херсонської міської ради за кодами програмної класифікації.

Взяли участь у технічних нарадах щодо реалізації об’єктів будівництва, замовником яких виступає управління капітального будівництва у 2021 році, а саме:

– «Будівництво інженерних мереж з обладнанням для підвищення тиску холодної води в районі вул. Іллюші Куліка, 31 у м. Херсоні».

–  «Будівництво окремої будівлі дитячого садка на території загальноосвітньої школи І-II ступенів №5 Херсонської міської ради по вул. Сухарній, 9/4 у м. Херсоні».

– «Капітальний ремонт гімназії № 3 по вул. Євгена Патона, 15 у м. Херсоні».

У сфері проєктної  діяльності:

1. Підготовлено  проєкт разом з ГО”ЦСРДІДІЗ “СОФІЯ”  стосовно участі у конкурсі проєктних пропозицій “Посилення стійкості громад у Херсонській області” запровадженого програмою ПРООН в Україні щодо встановлення підіймального обладнання  для маломобільних категорій населення який забезпечить  доступність  до Центру надання адміністративних послуг за адресою пр.Ушакова, 37.

2. У рамках реалізації проєкту  USAID «Демократичне
врядування у Східній Україні» (DG East) “Сучасні послуги – сучасне місто: підвищення рівня надання муніципальних послуг у м. Херсоні”
реконструкції кінотеатру «Іскра» під Мультицентр  ведеться плідна співпраця  з консалтинговою компанією щодо підготовки технічного завдання для проєктування об’єкту.

Вам також може сподобатися

У Херсоні провакциновано понад 48 тисяч херсонців
Людмила Щербина: «Якщо вже берусь за щось, то доводжу до кінця»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X