23 липня відбудеться чергова сесія міської ради

НовиниСоціальна сфера
👁 433

23 липня о 10:00 у Великому залі міськвиконкому відбудеться пленарне засідання VIII сесії міської ради VIII скликання.

На порядку денному розглянуть питання:

  • Про Звернення депутатів Херсонської міської ради                  
    VІІІ скликання до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо скасування постанови щодо нововведень в оформленні та призначенні субсидій, та повернення нормативів нарахування субсидій, які діяли в опалювальні періоди 2016 – 2018 років.
  • Про невідкладні дії по збереженню мосту через річку Кошову.
  • Про звернення депутатів Херсонської міської ради VІІІ скликання до Президента України щодо завершення будівництва шляхопроводу в районі вулиці Залаегерсег по Бериславському шосе в напрямку  Таврійського мікрорайону в м. Херсоні.
  • Додаткове питання: Про проведення інвентаризації земельних ділянок під кладовищами, які розташовані на території Херсонської міської територіальної громади.
  • Про внесення змін до Положення про цільовий фонд Херсонської міської ради на 2021-2025 роки «Освітлення та благоустрій територій Херсонської міської територіальної громади».
  • Про затвердження Програми матеріально-технічної підтримки діяльності правоохоронних органів.
  • Про затвердження Статуту Херсонської міської територіальної громади.
  • Про внесення змін до Заходів щодо реалізації Міської програми культурно-масових, мистецьких заходів і підтримки заходів у рамках проведення міжнародних, всеукраїнських, міських фестивалів і конкурсів.

Про перейменування комісії з підготовки та внесення на розгляд міської ради питань щодо найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, парків, скверів, мостів та інших споруд, розташованих на території міста Херсона, затвердження Положення про неї та її складу в новій редакції та затвердження Положення про порядок найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, парків, скверів, мостів та інших об’єктів, розташованих на території Херсонської міської територіальної громади.

Про визначення балансоутримувачів майна, що є комунальною власністю Херсонської міської територіальної громади.

Про визначення управління маркетингу міста і туризму Херсонської міської ради балансоутримувачем майна, що є комунальною власністю Херсонської міської територіальної громади та інші питання.

Всього планується розглянути 119 питань.

Фото ілюстративне


Вам також може сподобатися

«Поліклініка на Острові працює й працюватиме далі», – Роман Головня
У Херсоні триває процес висування кандидатур на отримання звання Почесного громадянина

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X