23 лютого – засідання виконкому міськради (Змінено час)

ВиконкомНовини
👁 793

23 лютого о 13:00 відбудеться засідання виконкому міськради.

На порядок денний винесено питання:

1. Про затвердження протоколу засідання місцевої комісії для формування пропозицій стосовно потреби у 2022 році щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їхнього числа від 17.02.2022 №1.                                                  

2. Про запровадження послуги патронату над дитиною.                                                       

3. Про погодження тарифів на платні послуги комунального некомерційного підприємства «Херсонська міська клінічна лікарня    ім. Є.Є. Карабелеша» Херсонської міської ради.                                            

4. Про попередній розгляд та схвалення проєкту рішення міської ради «Про внесення доповнень до міської комплексної програми «Соціальний захист», затвердженої рішенням міської ради від 26.01.2021 №54 (зі змінами та доповненнями)».                                                              

5. Про затвердження оновленого складу комісії з визначення та відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам внаслідок порушення земельного законодавства.

6. Про попередній розгляд та схвалення проєкту рішення міської ради «Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку міського пасажирського транспорту на 2018-2026 роки затвердженої рішенням міської ради від 22.12.2017 № 1110 (зі змінами та доповненнями)».

7. Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду для міського комунального підприємства «Херсонелектротранс»  та комунального підприємства «Херсонськкий комунальний транспортний сервіс» Херсонської міської ради.

                                                               

Вам також може сподобатися

Як не стати жертвою дезінформації
Координаційна рада сформувала проєкт порядку денного ХIV сесії міськради

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X