23-25 лютого включно на території Херсонської громади діятимуть обмеження

Новини
👁 409

Враховуючи надзвичайно складну безпекову ситуацію та збільшення кількості обстрілів, повідомляємо, що з 23 по 25 лютого (включно) на території Херсонської громади всі Центри видачі гуманітарної допомоги, діяльність яких організовано ХМВА, тимчасово ПРАЦЮВАТИ НЕ БУДУТЬ!

Відповідний наказ №23-н від 22.02.2023 підписаний начальником Херсонської МВА.

Також проведено перемовини з представниками Central Kitchen та партнерів, які здійснюють видачу готової їжі, аби призупинити на ці дні їхню роботи або організувати видачу таким чином, щоб в одному місці не утворювалося велике скупчення людей.

Така ж робота проведена з координаторами Всесвітньої продовольчої програми ГО «Тарілка» та БО «Щедрик», які займаються роздачею херсонцям хліба та консервів.

Крім того, Херсонська міська військова адміністрація звернулася до дирекції АТ «Укрпошта» з вимогою вжити усіх можливих заходів та відрегулювати видачу усіх грошових виплат та надання усіх видів послуг населенню через відділення таким чином, щоб не допустити жодних черг.

Разом з цим, всі «Пункти незламності» працюватимуть в посиленому режимі.

Звертаємо увагу, що працює “гаряча лінія” Херсонської міської військової адміністрації за телефонними номерами: – (050) 040 – 44 – 24 – (098) 958 – 17 – 83 – (098)- 958 – 17- 90 Ми просимо херсонців зважати на безпекову ситуацію та, за можливості, не виходити на вулицю без зайвої потреби протягом цих днів. Просимо громадські організації, благодійні фонди та ініціативні волонтерські групи, які надають гуманітарну допомогу у місті Херсоні дотримуватися всіх необхідних безпекових заходів – особливо в частині недопущення великих скупчень людей під час такої роботи. Бережіть себе та своїх близьких!

Вам також може сподобатися

Відновлення Херсона обговорили у Нідерландах
Херсон залучився підтримкою Асоціації муніципалітетів Нідерландів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X