2 вересня служба у справах дітей Дніпровської районної у Херсоні ради провела 2 профілактичних рейди

НовиниСоціальна сфера
👁 208

2 серпня службою у справах дітей Дніпровської районної у місті Херсоні ради проведені 2 профілактичних рейди: спеціалісти, розділившись на дві групи, відвідали сім’ї, де виховуються діти – сироти та позбавлені батьківського піклування, а також сім’ї з дітьми, що опинилися у складних життєвих обставинах. Всього обома групами спеціалістів Служби разом з працівниками патрульної поліції було відвідано 12 сімей, географія місця мешкання яких надзвичайно розгалужена: від центральної частини району до селища Текстильників та віддалених селищ Наддніпрянського та Антонівського старостинських округів.

Підставами для відвідування сімей, в яких виховуються  дванадцять дітей 2005, 2007, 2009, 2013, 2015, 2016 та 2019 років народження, стали планове відвідування сімей опікунів та інші завдання органу опіки та піклування, повідомлення відділу поліції №1 Херсонського районного управління поліції,  Антонівської гімназії №21 Херсонської міської ради, звернення небайдужих громадян щодо неналежного виконання батьківських обов’язків.

На відміну від  шести сімей опікунів, де спеціалісти Служби побачили атмосферу родинного тепла і комфорту, в якій виховуються семеро дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, побачений у двох сім’ях СЖО господарський безлад та відсутність будь-яких продуктів харчування підтвердила стурбованість громадян, від яких надійшли повідомлення про негаразди в цих родинах, у зв’язку з чим були складені протоколи про неналежне виконання батьківських обов’язків, батьки запрошені до служби у справах дітей, ведуться перемовини з благодійниками щодо можливості надання допомоги продуктовими наборами та одягом. Обстежити умови проживання двох дітей 2005 та 2018 років народження не вдалося через відсутність господарів вдома, їм були залишені запрошення до служби у справах дітей. Щодо розшуку матері дівчинки 2018 року народження направлений запит до правоохоронних органів.

Вам також може сподобатися

У Херсонському ЦНАП надаватимуть більше послуг
У Херсонській міській громаді затвердили старостинські округи

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X