22 молодих фахівці влилися в медичну сім’ю лікарні ім. Є.Є. Карабелеша

Новини
👁 1K

У Міжнародний день лікаря щорічно в лікарні ім. Є. Є. Карабелеша молоді спеціалісти вливаються в медичну сім’ю легендарної лікарні. Цьогоріч 14 лікарів і 8 медичних сестер отримали білий халат з емблемою лікарні.

Оскільки через епідемситуацію формат свята трансформувався в онлайн-режим, довірили почесну місію його провести лікареві-невропатологу МІЦ Юлії Власійчук і хірургу-проктологу, онкохірургу проктологічного відділення Давіду Табідзе.

Сьогодні на адресу медиків, а особливо молодих спеціалістів, звучало багато приємних привітань. Долучилася до них і секретар Херсонської міської ради Галина Лугова. Від імені міського голови Ігоря Колихаєва та себе особисто вона привітала їх із професійним святом та подякувала медикам за те, що вони несуть добро та здоров’я людям.

– Цінуємо, поважаємо і бажаємо, щоб ваше добро тільки множилося, – сказала Галина Леонідівна, – здоров’я усім, злагоди у сім’ях і, щоб, йдучи на роботу, завжди почувалися захищеними.

До словесної промови Галина Леонідівна «вручила» Подяку за співпрацю з лікарнею і квіти.

Вітали сьогоднішніх іменинників начальник управління охорони здоров’я Херсонської міськради Світлана Межерицька, голова ради наставників лікарні Галина Рожкова та інші.

Тепло, по-материнськи, прийняла у сім’ю карабелешівців нових медиків керівник підприємства Алла Малицька. Вона побажала молоді берегти те, що було створено до них, і примножувати вагомі досягнення медичного закладу.

– Будьте завжди у вирі життя, дорожіть честю колективу, збагачуйте його трудові перемоги, зберігайте славні традиції медицини. Нехай і ваші славні імена будуть вписані в історичні сторінки лікарні, – сказала вона.


Крім молодих медиків, відзначили також лікарів, які 40 років пропрацювали в одному місці і не зрадили медичному закладу. За високий професіоналізм, розуміння, турботу і велику відповідальність за здоров’я пацієнтів, за постійність і відданість лікарні їх зарахували у почесний «Рубіновий клуб» Херсонської міської клінічної лікарні ім.Є.Є.Карабелеша.
4 жовтня 2021 року такої честі ушановані три жінки-медика – добре знані в медицині – Федаш Ірина Леонідівна, завідувач пульмонологічного відділення, Проценко Олена Борисівна, лікар-невропатолог міського інсультного центру та Філатова Олеся Григорівна, завідувач відділення ПМСД № 3 поліклініки № 2.

Вам також може сподобатися

У Херсоні буде нова система руху вантажівок
Сьогодні в Комишанах відновлювали зовнішнє освітлення на 5-ти вулицях

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X