21 березня за години прийому в лікарні ім. Є.Є Карабелеша проконсультували 460 херсонців

Новини
👁 96

Понеділок видався сповненим турбот, турбот про чийсь біль і сподівання. Медичний персонал КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім..Є.Є.Карабелеша» уже звично на своїх робочих місцях – попри всі несподівані й очікувані ситуації. Їх пацієнти не потребують додаткових оголошень про те, чи відкриті поліклініки, чи знаходиться у своєму кабінеті сімейний лікар або педіатр. Усі бажаючі отримали консультації і пройшли необхідні процедури, призначені лікарем.

Протягом годин прийому контактні консультації отримали 460 осіб, в онлайн режимі – 500.  Із «вузькими» спеціалістами поспілкувалося 73 людини. 31 хворий цукровим діабетом отримав інсуліни.

В умовах воєнного стану в державі ніхто не відміняв вакцинації від такої небезпечної хвороби як Ковід-19. Тож 21 березня щеплення різними вакцинами, затвердженими МОЗ України, отримали 43 особи.

У стабільному режимі працюють фізіопроцедурні кабінети, перев’язочні, маніпуляційні. Близько 100 херсонців отримали фізіопроцедури, у тому числі 15-ти маленьким пацієнтам зробили масажі.

Нагадуємо, що в поліклініці № 2 продовжує роботу у штатному режимі амбулаторне реабілітаційне відділення. Тож звертайтеся і відновлюйте своє здоров’я після медикаментозного лікування. Остаточне одужання – тривалий процес, що потребує уваги до здоров’я й наполегливості з боку пацієнта.

До стаціонарних відділень лікарні поступило 19 пацієнтів.  Звісно, тут їм буде надана кваліфікована допомога висококласними фахівцями, які сумлінно виконують свій професійний обов’язок.

У нинішніх обставинах, у стресовій ситуації, медики черговий раз звертаються до херсонців бути уважними один до одного – за можливості допомагати в отриманні своєчасної фахової допомоги.  Будьте пильними, бережіть себе і будьте здорові!

21 березня херсонці у звичному режимі отримували медичну допомогу у підрозділах лікарні ім.Є.Карабелеша.

Вам також може сподобатися

Як 22 березня в Херсоні вивозитимуть сміття
Які відділення “Укрпошти” працюють в Херсоні 22 березня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X