20-21 квітня – у Херсоні планова щорічна дезінфекція водопровідних мереж

Новини
👁 130

20-21 квітня Херсонводоканалом буде проведена планова щорічна дезінфекція та промивання водопровідних мереж міста Херсона.

Цього року в ніч з 19 на 20 квітня о 23-30 розпочинається поетапне відключення насосних станцій та свердловин у місті. Будь ласка, запасіться водою до цього часу.

Херсонводоканал рекомендує не відкладати набір води на останні години перед дезінфекцією, оскільки масовий водорозбір може призвести до різкого падіння тиску в мережі та перебоїв у водопостачанні.

Увечері 20 квітня трубопроводи заповнюють водою з високим вмістом гіпохлориту натрію і залишають для дезінфекції на ніч (тривалість контакту повинна бути не менше 6 годин).

Для дезінфекції внутрішньобудинкових водопровідних мереж рекомендується вранці 21 квітня (середа) виконати промивання лежаків із 08.00 години ранку – після появи тиску води відкрити водорозбірні крани на 5-10 хвилин.

Херсонці отримають можливість користуватись водою 21 квітня після 12 години.

Нагадуємо, що мережі Карантинного острова, смт Антонівка (від Моста), смт Комишани і мкрн Корабел відокремлені від міської системи, і їхня дезінфекція була проведена раніше у березні-квітні.

Вам також може сподобатися

До 30 квітня подовжується подача заявок на участь у Конкурсі “Я – творець свого міста”
20 квітня на 4 вулицях міста буде обмежено рух транспорту

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X