Заступник голови Оксана Рукавішнікова звітує щодо роботи з 2 по 6 серпня

Новини
👁 225

Щодо забезпечення ефективності використання коштів та майна міської територіальної громади
Взято участь у нараді з керівниками структурних підрозділів міськвиконкому з питання внесення змін до порядку складання та затвердження фінансових планів комунальних підприємств міста.
Проведено аналіз ефективності використання майна, фінансових ресурсів та інших активів КНП «Міська клінічна лікарня ім. Лучанського».
Проведено опрацювання наданої КП «Гарантія» інформації про потребу в коштах на обслуговування систем поливу.
На виконання розпорядження міського голови від 02.08.2021 №276р взято участь в прийманні-передачі справ КП «Екополіс».
На виконання розпорядження міського голови від 15.07.2021 №260р взято участь в засіданні робочої групи з реалізації проєкту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України».
На виконання розпорядження міського голови від 16.06.2021 №220р, з метою контролю за ефективністю використання коштів бюджету територіальної громади міста Херсон, протягом трьох днів з дня надходження опрацьовуються матеріали, щодо обґрунтованості очікуваної вартості закупівель, що планують оголошувати виконавчі органи, комунальні заклади, установи, підприємства:
– Надійшло запитів за тиждень – 16 на загальну суму 5447,3 тис. грн,
– Опрацьовано за тиждень – 16 запитів,
– Погоджено – 16 запитів на загальну суму 9289,7 тис.грн, з них по 10 запропоновано зменшити очікувану вартість на загальну суму 1 099,6 тис.грн.
– В роботі – 5 запитів, що надійшли 04-05.08.2021.

З фінансово-бюджетних питань
З обласного бюджету надійшло 2 091,3 тис. грн субвенції на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для сімей осіб, визначених абзацами 5 – 8 пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», для осіб з інвалідністю I – II групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, визначених пунктами 11 – 14 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та які потребують поліпшення житлових умов коштом відповідної субвенції з державного бюджету.
Після внесення змін до місцевого бюджету компенсаційні виплати буде перераховано на спеціальні рахунки двом громадянам згідно з чергою.
Проведено фінансування поточного ремонту доріг (вул. Московської, просп.200-річчя Херсона) в сумі 1453,9 тис. грн для підтримання транспортно-експлуатаційних якостей покриття, шляхом усунення пошкоджень, що виникли в процесі експлуатації.
З метою погодження здійснення місцевого запозичення до бюджету Херсонської міської територіальної громади у сумі 300,0 млн грн для фінансування видатків бюджету громади на розвиток автомобільних доріг і дорожньої інфраструктури, об’єктів благоустрою та соціально-культурної сфери направлено відповідний лист до Міністерства фінансів України.


З надання адміністративних послуг
Відділом адміністративних послуг видано 432 результатів адміністративних послуг, надано 520 консультацій суб’єктам звернення. Розглянуто 183 заяви громадян та суб’єктів господарювання щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Забезпечено роботу щодо прийому мешканців міста з питань оформлення довідок за місцем проживання, реєстрації та зняття з реєстрації. Протягом тижня здійснено реєстрацію місця поживання 157 осіб, знято з реєстрації місця проживання 249 осіб, видано 385 довідок про реєстрацію місця проживання особи.

Відбулась нарада з питань виконання рекомендацій, наданих укправлінням аудиту та контролю комунальному підприємству “ХКТС”, у результаті його перевірки.

Вам також може сподобатися

У Суворовському районі виявлено факт неналежного виконання батьківських обов’язків
“Херсонводоканал” інформує про ситуацію на аварійних колекторах у Таврійському мікрорайоні та на ХБК

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X