1800 заяв на отримання земельних ділянок: Відбулось перше засідання робочої групи із виконання соціальних гарантій військовослужбовцям

Новини
👁 163

Сьогодні, 3 серпня, відбулось засідання робочої групи із виконання соціальних гарантій військовослужбовцям, учасникам антитерористичних операцій/операцій об’єднаних сил та членам родин військовослужбовців, загиблих у ході їхнього проведення.
Головуюча – Наталія Бурова, начальник управління земельних ресурсів департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів Херсонської міської ради.
Відповідно до порядку денного, Наталія Бурова ознайомила присутніх із розпорядженням міського голови від 15.07.2021р. №261р., стосовно внесення змін до розпорядження від 05.10.2016 №665, положенням про робочу групу, та зі складом робочої групи, до якої увійшли:
– Андрій Калита – керівник міської асоціації учасників АТО «Звитяга», військовий капелан, депутат Херсонської міської ради, заступник голови робочої групи;
– Олександр Зіньковський – військовий комісар Херсонського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, заступник голови робочої групи;
– Олена Кондратьєва – головний спеціаліст відділу обліку земель та договірних відносин управління земельних ресурсів департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів міської ради, секретар робочої групи. Серед учасників робочої групи депутати, волонтери, громадські діячі, учасники бойових дій.

У порядку денному зазначався розгляд клопотань від учасників антитерористичної операції щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки). Втім, на першому засіданні робочої групи напрацьовували алгоритм розподілу земельних ділянок, адже виникло багато поточних, супутніх питань. Наприклад, отримання ділянок учасниками бойових дій з 2014 року, і тими, хто на війні рік. Воїни, що ще не мають посвідчення УБД, чи за фактом отриманих поранень мають інвалідність, але з якихось причин у них немає відповідних документів.

Заступник голови робочої групи Андрій Калита зазначає:
«Сьогодні відбулось перше засідання, ми відпрацювали алгоритм дій, адже у нас є 1800 заяв на отримання земельних ділянок і ми маємо кожну заяву розглянути ретельно. Ми просили всі фракції, які є у міській раді, аби кожен представник-депутат був присутній у цій групі, щоб коли виносяться питання до сесійної зали депутати розуміли кому, що і як ми виділяємо».
У ході обговорення вирішили, що першочергово отримують земельні ділянки родини загиблих, воїни, що мають 1,2,3 групи інвалідності, ті, хто з 2014-15 років досі перебувають у зоні проведення ООС.
Окремо зауважили стосовно допомоги воїнам з інвалідністю: якщо учасник АТО/ООС має поранення, що призвело до інвалідності, але на даний момент ще не отримав групу з інвалідності, йому мають допомогти її отримати. Це стосується випадків, коли, наприклад, медична комісія знаходиться не на першому поверсі, а воїн після порання не може пересуватися самостійно, інші причини.

Окремо Андрій Калита звертається до учасників бойових дій:
«Якщо хтось за ці 6 років просив, щоб йому виділили земельну ділянку, але йому сказали «вибачте, землі немає», – все рівно звертайтеся, формуйте заяви, будемо у цьому питанні наводити лад».

Вам також може сподобатися

«Архітектурна» комісія не надала дозвіл на розміщення 25-ти рекламних конструкцій
Сьогодні на маршрутах міста працює 21 автобус АТАМАН

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X