18 січня відбудеться засідання виконкому міськради

ВиконкомНовини
👁 155

18 січня о 10:00 відбудеться засідання виконкому міськради.

Відповідне розпорядження підписано міським головою Ігорем Колихаєвим.

На порядок денний винесено питання:

1. Про анулювання/скасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами.

2. Про вжиття заходів щодо демонтажу тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності (кіоску з поповнення рахунку) без належно оформлених дозвільних документів, розташованої по  вул. Стрітенській, в районі зупинки громадського транспорту «Аграрний Університет», у м. Херсоні.

3. Про вжиття заходів щодо демонтажу тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності (кіоску), без належно оформлених дозвільних документів, розташованої по Миколаївському шосе, в районі зупинки громадського транспорту «Залізнична», у м. Херсоні.

4. Про вжиття заходів щодо демонтажу тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності (кіоску з продажу тютюнових виробів), без належно оформлених дозвільних документів, розташованої по Миколаївському шосе, в районі зупинки громадського транспорту «Залізнична», у м. Херсоні.

5. Про вжиття заходів щодо демонтажу тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності (павільйону), без належно оформлених дозвільних документів, розташованої по Миколаївському шосе, в районі зупинки громадського транспорту «Залізнична», у м. Херсоні.

 6. Про вжиття заходів щодо демонтажу тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності (кіоску з поповнення рахунку), без належно оформлених дозвільних документів, розташованої по Миколаївському шосе, в районі зупинки громадського транспорту «Залізнична», в напрямку центру, у м. Херсоні.

 7. Про вжиття заходів щодо демонтажу тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності (навісу), без належно оформлених дозвільних документів, розташованої біля будівлі за адресою:  просп. 200-річчя Херсона, 30 у м. Херсоні.

8. Про вжиття заходів щодо демонтажу тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності (кіоску «Vodafone»), без належно оформлених дозвільних документів, розташованої біля будівлі за адресою: просп. 200-річчя Херсону, 30 (біля зупинки громадського транспорту «Каштан») у м. Херсоні.

9. Про вжиття заходів щодо демонтажу тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності (кіоску білого кольору), без належно оформлених дозвільних документів, розташованої біля будівлі за адресою: просп. 200-річчя Херсона, 30 (біля зупинки громадського транспорту «Каштан») у м. Херсоні.

10. Про вжиття заходів щодо демонтажу тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності (кіоску жовтого кольору), без належно оформлених дозвільних документів, розташованої біля будівлі за адресою: просп.200-річчя Херсона, 32 у м. Херсоні.

11. Про вжиття заходів щодо демонтажу тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності (павільйону «Сухофрукти»), без належно оформлених дозвільних документів, розташованої за адресою: просп.200-річчя Херсона, 32 у м. Херсоні.

12. Про вжиття заходів щодо демонтажу тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності (кіоску з продажу хлібобулочних виробів), без належно оформлених дозвільних документів, розташованої за адресою: просп.200-річчя Херсона, 32 у м. Херсоні.

 13. Про вжиття заходів щодо демонтажу тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності (кіоску білого кольору), без належно оформлених дозвільних документів, розташованої по вул. Покришева, в районі овочевого ринку у м. Херсоні.

 14. Про вжиття заходів щодо демонтажу тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності (фургона жовтого кольору) без належно оформлених дозвільних документів, розташованої по  вул. Покришева, в районі будинку №45 у м. Херсоні.

 15. Про вжиття заходів щодо демонтажу металевої огорожі, без належно оформлених дозвільних документів, розташованої на розі просп. 200-річчя Херсона та вул. Вишневої у м. Херсоні та ін.

Вам також може сподобатися

Гончарівка запрошує на літературно-мистецький захід
Громада Антонівки разом відзначила новорічні свята

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X