16 вересня – День працівників Херсонського Водоканалу

НовиниСоціальна сфера
👁 101

Шість років тому, 16 вересня 2015 року, в Херсоні відбулася довгоочікувана подія – всі мешканці міста отримали можливість користуватися послугою водопостачання цілодобово. Колектив Водоканалу за 5 років самовідданої роботи зробив, як вважали деякі, неможливе – скасував графік надання води, який протримався в Херсоні понад 40 років.

Реалізація проєкту здійснена без залучення іноземних коштів, як це практикується в інших містах. Ми звільнили наших дітей від необхідності повернення кредитів і надали можливість безперешкодно отримувати воду без обмежень.

Сьогодні, 16 вересня 2021 року, 70 молодих фахівців підприємства, на чолі з керівництвом,  відзначають професійне свято виїзною конференцією «Зустріч без краваток», яка є складовою частиною проєкту формування кадрового резерву. Після презентацій та їх обговорення запланована екскурсія по одному з найважливіших об’єктів Водоканалу – міських очисних спорудах каналізації.

Завдяки плідній співпраці МКП «ВУВКГ м.Херсона» із міською владою та депутатським корпусом збільшуються виробничі можливості підприємства, покращуються умови праці робітників. Зроблено чимало, але попереду ще багато важливої роботи, яку ми виконаємо на відмінно.

Висловлюємо щиру вдячність всім працівникам Водоканалу, ветеранам підприємства – для кого надання послуг водопостачання 

та водовідведення, поліпшення умов побуту населення стало долею та сенсом життя.

А херсонцям у цей святковий день хочемо побажати миру, міцного здоров`я, родинного затишку та благополуччя, щоб ми були дружні та єдині, щоб наші  прагнення, сили й надії допомагали розвиватися  та розквітати нашому місту!

Вам також може сподобатися

Оголошення про проведення конкурсу з відбору банківської установи для здійснення місцевих запозичень до бюджету Херсонської міської територіальної громади у 2021 році
Станом на 16 вересня на коронавірус у Херсоні захворіли 83 людини

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X