16 лютого в Україні вперше відзначали День єднання

Новини
👁 171

Усіх українців об’єднує любов до нашої Батьківщини, нашої землі. У Херсоні День єднання відзначили урочистим підняттям Державного прапора. До всеукраїнського марафону долучилися навчальні заклади, установи та організації, старостинські округи, районні у місті ради. Майоріли синьо-жовті прапори, і кожен херсонець відчував себе частиною одного цілого.

Так, депутати, працівники виконавчих органів Дніпровської районної у місті Херсоні ради – етнічні українці, поляки, росіяни, євреї, азербайджанці, кримські татари –  взяли участь в урочистому піднятті Державного Прапора України та марафоні єднання, щоб на схилах українського красеня Дніпра заявити про  своє бажання:  жити в мирі й злагоді, разом розбудовувати рідне місто, вільну, незалежну Україну.

Колектив Виконавчого комітету Корабельної районної у місті Херсоні ради вийшов на флешмоб для того, щоб висловити своє прагнення до єдності та миру в Україні.

У Суворовській районній раді долучилися до марафону єдності вважаючи, що єдність – це тісний зв’язок, згуртованість, цільність та неподільність, яка притаманна нашому народу. Наша сила в нашій єдності!

Вам також може сподобатися

У лікарні ім. А. і О. Тропіних кисневу підтримку отримує 92 особи
“Транспортна” комісія розглянула близько 30 сесійних питань

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X