16 грудня відбудеться позачергове засідання виконкому

Новини
👁 245

Відповідне розпорядження видав Херсонський міський голова Ігор Колихаєв.

Засідання розпочнеться о 16.00 у великій залі адмінбудівлі Херсонської міськради.

Проєкт порядку денного:

1. Про розгляд наміру міського комунального підприємства  «Херсонтеплоенерго» на продовження терміну дії Контракту та сплату платежів, передбачених Контрактом та чинним законодавством.

2.Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства «Теплокомунгосп» на 2022 рік.

3. Про погодження річного плану ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення для  комунального підприємства «Теплокомунгосп».

4. Про затвердження загальновиробничих норм питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів для  комунального підприємства «Теплокомунгосп» на 2022 рік.

5. Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства «Господар» Херсонської міської ради на 2022 рік.

6. Про погодження річного плану ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання для комунального підприємства «Господар» Херсонської міської ради.

7. Про затвердження загальновиробничих норм питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів для комунального підприємства «Господар» Херсонської міської ради на 2022 рік.

8. Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства «Наддніпрянка» Херсонської міської ради на 2022 рік.

9. Про погодження річного плану  ліцензованої діяльності з централізованого   водопостачання та водовідведення для комунального підприємства «Наддніпрянка» Херсонської міської ради.

10. Про затвердження загальновиробничих норм питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів для комунального підприємства «Наддніпрянка» Херсонської міської ради на 2022 рік.

11. Про погодження Інвестиційної програми комунального підприємства «Три кринички» Херсонської міської ради на 2022 рік.

12. Про погодження річного плану з ліцензованої діяльності з централізованого   водопостачання для комунального підприємства «Три кринички» Херсонської міської ради.

13. Про затвердження загальновиробничих норм питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів для комунального підприємства «Три кринички» Херсонської міської ради на 2022 рік.

14. Про особливості нарахування плати за спожиту теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення на території Херсонської міської територіальної громади в опалювальний період 2021-2022 років.

15. Про встановлення приватному спеціалізованому монтажно-налагоджувальному підприємству «Газкотлоспецмонтажналадка» тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання теплової енергії для потреб бюджетних установ на опалювальний період 2021 – 2022 років.

16. Про встановлення тарифу акціонерному товариству «Херсонська теплоелектроцентраль» на теплову енергію, її виробництво, транспортування, та постачання теплової енергії для потреб бюджетних установ та інших споживачів міста Херсона.

Вам також може сподобатися

У Херсоні представники транспортного управління перевірили приватного перевізника
Ігор Колихаєв: “Давайте навчимось ставитись до рідного міста так, як ставимось до власної родини”

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X