15 лютого відбудеться засідання виконкому міськради (зміни в часі проведення)

ВиконкомНовини
👁 257

15 лютого об 11:00 відбудеться засідання виконкому міськради.

На порядок денний винесено питання:

1. Про попередній розгляд та схвалення проєкту рішення міської ради «Про затвердження звіту про виконання бюджету Херсонської міської територіальної громади за 2021 рік».

2. Про попередній розгляд та схвалення проєкту рішення міської ради «Про зміни до бюджету Херсонської міської територіальної громади на  2022 рік».

 3. Про попередній розгляд та схвалення проєкту рішення міської ради «Про звіт щодо виконання Програми сприяння Херсонському об’єднаному міському територіальному центру комплектування та соціальної підтримки».

5. Про попередній розгляд та схвалення проєкту рішення міської ради «Про звіт щодо виконання Програми матеріально-технічної підтримки діяльності правоохоронних органів».

 6. Про попередній розгляд та схвалення проєкту рішення міської ради «Про затвердження Програми сприяння Херсонському районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки».

 7. Про попередній розгляд та схвалення проєкту рішення міської ради «Про затвердження Програми «Безпечна громада» на 2022 –2026 роки».

 8. Про попередній розгляд та схвалення проєкту рішення міської ради «Про затвердження Програми «Правопорядок» та ін.

Вам також може сподобатися

У Херсоні заплановано ряд заходів до Дня Героїв Небесної Сотні
У Суворовському районі перевіряють дані по тимчасовим спорудам

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X