15 червня – засідання виконавчого комітету

Новини
👁 126

15 червня о 10.00 у великому залі адміністративної будівлі Херсонської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету міськради.

На розгляд винесено питання:

1. Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про зміни до бюджету Херсонської міської територіальної громади на 2021 рік».

2. Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про затвердження Програми матеріально-технічної підтримки діяльності правоохоронних органів».

3. Про затвердження оновленого складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Херсонської міської ради.

4. Про план роботи посадових осіб та виконавчих органів міської ради на III квартал 2021 року.

5. Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про встановлення ставки збору за провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у м.Херсоні».

6. Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про справляння туристичного збору на території Херсонської міської територіальної громади».

7. Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про встановлення земельного податку на території Херсонської міської територіальної громади».

8. Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про встановлення орендної плати на території Херсонської міської територіальної громади».

9. Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про внесення змін до Програми містобудівної діяльності на території Херсонської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки» та інші.

Вам також може сподобатися

Сьогодні тимчасово перекриють рух транспорту на проспекті Ушакова
5 червня у Херсоні на 1 годину перекриють рух транспорту

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X