10 директорів херсонських дитсадків опанували методику викладання німецького педагога Фрідріха Фребеля

Новини
👁 269

Упродовж чотирьох місяців десять директорів закладів дошкільної освіти міста проходили навчання на базі Освітнього центру Фрідріха Фребеля при педагогічному факультеті Херсонського державного університету. По закінченні курсу ректор ХДУ Олександар Співаковський вручив очильницям дитсадків сертифікати та дидактичні матеріали «Дари Фребеля».

«Ця подія дійсно унікальна, – повідомив на своїй Фейсбук-сторінці Олександр Співаковський – бо Херсонський державний університет більше 20 років поєднує плідна співпраця і вже навіть дружба з представниками Фребельсемінару (Кассель, Німеччина). Завдяки завзятості та вірі в свою справу деканеси педагогічного факультету Любові Петухової, викладачів університету, фребельпедагогіка стала сенсом життя та філософією для педагогічних колективів багатьох дитячих садочків. Причому не тільки Херсона, але й України. Ми пишаємося тим, що не просто перейняли німецьку методику виховання дитини, а й змогли адаптувати її до українських традицій та освітніх методик».

Довідково.

Німецький педагог Фрідріх Фребель усе своє життя присвятив вивченню системи дошкільної освіти. Саме завдяки йому в ХІХ столітті у світі з’явилися дитсадки, концепція яких актуальна й сьогодні. На думку педагога, мета виховання полягає не в тому, щоби змалку готувати дітей до визначення свого місця в спільноті чи вибору професії.

Педагог стверджував, що дитині від природи даровані можливості пізнавати, творити й надихатися навколишнім світом. Усе це малеча робить найкращим для неї способом – граючи. Чудовим форматом гейміфікації є кейс «Дари Фребеля».

У заході взяли участь: перший проректор Сергій Омельчук, проректори – Дар’я Мальчикова, Наталя Кушнір, Максим Вінник, деканеса педагогічного факультету Любов Петухова, начальниця управління освіти Херсонської міської ради Наталя Журженко, координаторка Освітнього центру Фрідріха Фребеля при педагогічному факультеті Олена Анісімова та співробітники факультету.

Вам також може сподобатися

Бустерну дозу  Covid-вакцини в лікарні ім. А. та О. Тропіних отримали вже понад 2 тисячі осіб
Херсонводоканал просить мешканців вулиць Шовкуненка, Чорноморської та Миру запастися водою для побутових потреб на четвер, 10 лютого

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X