1 листопада відбудеться круглий стіл з нагоди 160-річчя Дніпрової Чайки

Новини
👁 229

1 листопада, о 14-00, на платформі Zoom, у рожевій залі Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки, відбудеться круглий стіл, з нагоди  160-ї річниці від дня народження української письменниці Дніпрової Чайки.

Мета круглого столу:
– популяризація та презентація творчості Дніпрової Чайки, як представника когорти видатних майстрів слова Півдня України;
– підтримка та розвиток української культури.

Авторами ідеї та організаторами круглого столу є управління культури Херсонської міської ради та Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки.

Програма круглого столу передбачає всебічне висвітлення життя та активної громадської діяльності письменниці, популяризацію багатожанрового творчого спадку, який несе великі духовні цінності, привернення уваги, зокрема покоління, що підростає, до прогресивних гуманних ідей у творах письменниці, мотивацію до вивчення творчості письменниці.

До участі у круглому столі запрошені компетентні фахівці, науковці, літературознавці, краєзнавці, громадські діячі, керівники закладів освіти та культури, педагогічні працівники, студенти, працівники бібліотек із Херсонської, Миколаївської областей та м. Київ.
Під час круглого столу його учасники та гості матимуть можливість посилатися на видання та публікації з фондів обласної бібліотеки для дітей, які будуть представлені на виставці-перегляді «На крилах Дніпрової Чайки».

Також будуть презентовані авторські твори вихованців літературної студії «Контур», написані за мотивами творчості Дніпрової Чайки, прозвучать поезії авторки у виконанні читачів обласної бібліотеки для дітей, демонструватимуться фрагменти вистав «Пан Коцький» та «Під крилом Дніпрової Чайки».

Вам також може сподобатися

Громадський моніторинг щодо доступності об’єкту освітньої сфери Херсонської громади.
У Херсоні волонтери зберуться облаштовувати Молодіжний простір

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X