Порядок прийняття на службу до виконавчих органів Херсонської міської ради

  1. ГОЛОВНА
  2. МІСЬКА ВЛАДА
  3. Вакансії
  4. Порядок прийняття на службу до виконавчих органів Херсонської міської ради

Порядок  прийняття на службу
до виконавчих органів Херсонської міської ради

1. Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад.

Прийом  документів кандидатів на заміщення вакантних посад здійснюється протягом  30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Інформація про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад:

– публікується у засобах масової інформації;

– розміщується на офіційному сайті Херсонської міської ради та її виконавчих органів https://miskrada.kherson.ua/;

– надається до міського центру зайнятості.

2. Кандидати, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування міської ради (далі – служба персоналу) у дні, визначені для прийому громадян:

– заяву на ім’я міського голови про участь у конкурсі, із зазначенням щодо ознайомлення зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування, проходження даної служби та умовами конкурсу;

– заповнену особову картку (форма  П-2 ДС) з відповідними додатками;

– дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

– копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, за потреби, засвідчені відповідно до встановленого законодавством порядку, а також документів, що підтверджують рівень вільного володіння державною мовою;

– повідомлення про подання декларації особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, шляхом заповнення її на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції https://public.nazk.gov.ua/;

– копію паспорта громадянина України;

– для військовослужбовців або військовозобов’язаних – копію військового квитка чи тимчасового посвідчення, призовників – копію посвідчення про приписку до призовних дільниць, які містять відомості щодо взяття на військовий облік у військовому комісаріаті, чи про перебування на військовому обліку в Службі безпеки України чи Службі зовнішньої розвідки;

– копію трудової книжки (для осіб, які працюють – засвідчену кадровою службою установи);

– згоду на обробку персональних даних, відповідно до законодавства про захист персональних даних.

3. Проведення співбесіди з керівником виконавчого органу міської ради, в якому оголошено конкурс на заміщення відповідної вакантної посади.

4. Проведення іспиту конкурсною комісією виконавчих органів Херсонської міської ради.

5. Ознайомлення кандидатів на заміщення вакантних посад з результатами іспиту.

6. Конкурсний відбір кандидатів на заміщення вакантних посад.

7. Ознайомлення кандидатів з результатами конкурсу.

8. Після ознайомлення з результатами  конкурсу, кандидатякий пройшов за конкурсом, одночасно подає:

– заяву на призначення на посаду;

– згоду на проведення перевірки, визначеної Законом України «Про очищення влади» (у разі проходження зазначеної перевірки, за попереднім місцем роботи, подає  завірену копію довідки про результати перевірки).

У разі ненадання згоди на проведення перевірки, особі відмовляється у призначенні.

9. Рішення про призначення на посаду (або відмову у призначенні) приймається міським головою після отримання висновків про результати перевірки відомостей про особу, проведену відповідальним виконавчим органом міської ради.

10. Після призначення на посаду, відповідно до вимог  Законів України «Про очищення влади» та «Про запобігання корупції», в окремих випадках надсилаються запити до уповноважених органів виконавчої влади.

11. У разі отримання негативних результатів перевірок посадова особа звільняється із займаної посади у порядку, визначеному законодавством.

Новини міста

Меню
X
X