У зв’язку з обмеженнями приймання відвідувачів в адміністративній будівлі Херсонської міської ради (просп. Ушакова, 37) на період карантину через  поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), особи, які бажають взяти участь в оголошених конкурсах на заміщення вакантних посад, подають документи в ІІ етапи:

1. Надсилають документи в електронній формі: диплом державного зразка про вищу освіту, трудову книжку, військовий квиток чи тимчасове посвідчення, резюмезгоду на обробку персональних даних, для встановлення відповідності кваліфікаційним вимогам до вакантної посади, на яку оголошено конкурс.

2. Після розгляду документів, у разі відповідності кваліфікаційним вимогам до посади, необхідно  надати в паперовому вигляді:

– заяву про участь у конкурсі;

– заповнену особову картку (форма П-2 ДС);

– дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

– повідомлення про подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій 

 держави або місцевого самоврядування, за минулий рік;

– копію паспорта громадянина України;

– згоду на обробку персональних даних відповідно до законодавства про захист персональних даних.

Важливо! У разі, якщо подана інформація або документи не відповідають вимогам, визначеним в оголошенні про конкурс на заміщення відповідної вакантної посади, заповнені документи не розглядаються.

Кваліфікаційні вимоги до вакантної посади, на яку оголошено конкурс, та повний перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі, розміщені на офіційному сайті Херсонської міської ради та її виконавчих органів за посиланнями: http://www.city.kherson.ua/articles/vidkriti-vakansiyi http://www.city.kherson.ua/articles/pracevlashtuvannya-u-vikonavchih-organah-miskoyi-radi

Документи надсилаються: в електронному вигляді ˗ на електронну адресу:  [email protected] в паперовому вигляді ˗  на адресу відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування міської ради: просп. Ушакова, буд. 37, м.Херсон.

Детальну інформацію з даного питання можна отримати за телефонами:

(0552) 49 55 68; (0552) 49 10 40.

Новини міста

Меню
X
X