Оголошення, що вийшло у газеті Гривна-СВ 27.01.2022

Виконавчі органи  Херсонської  міської ради оголошують конкурс на заміщення вакантної  посади:

1. Заступника директора департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів Херсонської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги до посади:

Вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за  галузями знань «Публічне управління та адміністрування», «Право», «Архітектура та будівництво» за спеціальностями «Архітектура та містобудування», «Геодезія та землеустрій», вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи відповідно до напрямків діяльності виконавчого органу на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій та закладів, незалежно від форм власності, не менше 3 років.

2. Головного спеціаліста бюджетного відділу управління зведеного бюджету та контролю департаменту бюджету і фінансів Херсонської міської ради (на період соціальної відпустки для догляду за дитиною основного працівника).

Кваліфікаційні вимоги до посади:

Вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за галуззю знань «Управління та адміністрування» за спеціальностями «Облік і оподаткування», «Облік і аудит», «Фінанси», вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ, організацій та закладів незалежно від форми власності не менше 1 року.

Номери телефонів служби персоналу: 49 10 40, 49 55 68

Інформація щодо можливості проходження співбесіди для ознайомлення з посадовими обов’язками та умовами оплати праці надається:

  • щодо вакансії в департаменті містобудування, архітектури та земельних ресурсів міської ради – директором  департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів міської ради за телефоном: 22 55 88 чи безпосередньо в департаменті містобудування, архітектури та земельних ресурсів міської ради за  адресою: 73003, м. Херсон, просп. Ушакова, 37, каб.№209.
  • щодо вакансії в департаменті бюджету і фінансів міської ради – директором департаменту бюджету і фінансів міської ради за телефоном: 49 03 40 чи безпосередньо в департаменті бюджету і фінансів міської ради за адресою: 73003,  м. Херсон, просп. Ушакова, 37, каб.412.

Документи, що подаються кандидатами:                          

  • заява на ім’я міського голови про участь у конкурсі;
  • заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

–  копії паспорта, документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

  •   копію документу про загальну середню освіту, яким підтверджується вивчення української мови як навчального предмета (дисципліни) або державного сертифікату про рівень володіння державною мовою, виданий Національною комісією зі стандартів державної мови;
  • для військовослужбовців або військовозобов’язаних – копія військового квитка чи тимчасового посвідчення, призовників – копія посвідчення про приписку до призовних дільниць, які містять відомості щодо взяття на військовий облік в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, чи про перебування на військовому обліку в Службі безпеки України чи Службі зовнішньої розвідки;
  • копія трудової книжки (для працюючих – засвідчена кадровою службою установи);
  • заява про подання кандидатом декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2021 рік, шляхом заповнення її на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

     Документи приймаються протягом 30 календарних днів із дня оголошення конкурсу за адресою: 73003, м. Херсон, просп. Ушакова, 37.

Вам також може сподобатися

Підрядними організаціями департаменту міського господарства оброблено протиожеледною сумішшю 218 зупинок
На особистому прийомі Ігоря Колихаєва розбиралися зі справою 23-річної давнини

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X