У Херсоні лікарні з хворими на COVID-19 заповнені на 90%

COVID-19Новини
👁 370

Станом на 3 листопада в Херсоні COVID-19 підтвердили у 243 осіб, 204 — одужали. На жаль, через тяжкий перебіг коронавірусної хвороби 9 херсонців померло.

Також, на стаціонарному лікуванні перебувають 13 вагітних з підтвердженим COVID-19, та одна майбутня мама з підозрою.

– Щодо заповненості ліжок у лікарнях Херсона. У лікарні Карабелеша сьогодні на лікуванні знаходиться 233 особи, що складає 86% від наявного ліжкового фонду. А в лікарні ім. Тропіних 313 хворих на COVID-19, що становить 93,4% від загальної кількості місць. Киснем лікарні забезпечені на найближчі декілька діб. І ми робимо все можливе, аби не було перебоїв у поставках, і хворі отримували необхідне лікування. – зазначає в.о. заступника міського голови Роман Головня.

Що стосується вакцинації, то за останню добу вакциновано 2 301 особу. Пункти вакцинації працюють в звичному режимі, усі вакцини в наявності. Тому усі бажаючі зробити щеплення мають таку змогу.

У стаціонарах міських лікарень ім. Тропіних, Карабелеша та Лучанського подається тепло. Те саме стосується поліклінік. Лише у поліклініці лікарні ім. Карабелеша на завершальному етапі йде підписання договору з НАК “Нафтогаз Україна” і вже найближчим часом цей заклад теж почнуть опалювати.

Вам також може сподобатися

Сьогодні у міській раді зустрічали представників проєкту «Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України»
На просп.Ушакова-вул.Преображенська тимчасово не працює світлофор

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X