У Херсоні COVID-19 підтвердили у 36 дітей

COVID-19Новини
👁 1K

Станом на 21 жовтня у Херсоні зареєстрували ще 599 випадків COVID-19, 293 херсонці одужали, зафіксовано 13 летальних випадків. Серед захворівших за минулу добу – 36 дітей, їх стан задовільний, ніхто з них не потребує госпіталізації.

Усі лікарні Херсонської міської ради забезпечені медичним киснем у необхідній кількості.

– У соціальних мережах деякі херсонці обурюються темпами видачі сертифікатів про вакцинацію, якістю надання послуг у поліклініках тощо. Хочу звернутись до усіх херсонців: ми бачимо негативні відгуки та намагаємось виправляти недоліки. Але прошу із розумінням поставитись до ситуації, що склалась. Усі медичні працівники працюють у посиленому режимі. Також хочу звернутись до людей з інших населених пунктів області, які приїздять робити щеплення саме в Херсоні. Вносити дані про вакцинацію можуть ваші сімейні лікарі на місцях. Таким чином ви зможете зменшити навантаження на херсонських лікарів, бо усі дані вносяться до бази вручну, а це потребує певного часу. – зазначив в.о. заступника міського голови Роман Головня.

Також міська влада Херсона організовує централізовані перевезення медичних працівників до місць роботи.

– Через обмеження “червоної” зони карантину, громадський транспорт може перевозити пасажирів у кількості сидячих місць. Тому на громадському транспорті, автобусах і тролейбусах, розмістили спеціальні знаки, що медичних працівників будуть перевозити поза чергою. Також звертаюсь до усіх роботодавців: якщо у вас є можливість, максимально переведіть персонал на дистанційну роботу. Це дозволить розвантажити міську інфраструктуру та запобігти масовому скупченню людей. – каже Роман Головня.

За минулу добу в Херсоні вакцинувалась 2 841 особа.

– Дякуємо усім нашим медичним працівникам, які щоденно борються за здоров’я та життя жителів нашої громади. Ми робимо усе можливе, аби наша спільна боротьба була переможною! – сказав Роман Головня.

Фото ілюстративне

Вам також може сподобатися

На підприємця, який перекривав рух по вулиці Маяковського, склали адмінпротокол
Комісія з питань комунальної власності підтримала положення про амбасадорів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X