У Херсоні 9 вагітних жінок хворіють на COVID-19

COVID-19Новини
👁 453

Херсон шостий день перебуває у “червоній” карантинній зоні.

За останню добу у Херсоні зареєстрували ще 537 випадків COVID-19, 326 херсонців одужали, зафіксовано 13 летальних випадків.

– Динаміка захворюваності тримається досить високою. Заповненість ліжкомісць у лікарнях лишається на майже критичному рівні і сягає 95%. І це враховуючи постійну виписку пацієнтів, що одужали. Складна ситуація з місцями в реанімаціях в усіх лікарнях. Зараз ми шукаємо додаткові можливості, розгортаємо додаткові реанімаційні місця в медичних закладах. – зазначив в.о. заступника міського голови Роман Головня.

З початку пандемії у Херсоні проліковано близько 100 вагітних жінок, у яких був підтверджений COVID-19. Перебіг їх хвороби пройшов без ускладнень, здоров’ю малюків нічого не загрожувало. Усі матусі повністю одужали та народили здорових дітей.

Станом на 20 жовтня 2021 року, в Херсоні з підтвердженним COVID-19 на лікуванні перебувають 9 вагітних жінок. Їх стан задовільний, загрози ані майбутнім мамам, ані малюкам немає.

Значно зросла захворюваність серед дітей. Певна кількість госпіталізується в обласну дитячу лікарню. Але, через неважкий перебіг хвороби, більшість перебуває під наглядом вдома.

– Що стосується забезпеченості киснем: ситуація складна по всій Україні. Наразі ми отримуємо відмови від постачальників, які були законтрактовані на міські лікарні Херсона. Ми працюємо над тим, щоб перебоїв з киснем не було. Станом на сьогодні всі лікарні Херсона забезпечені киснем у повному обсязі. Хочу висловити величезну подяку усім медичним працівникам і причетним до боротьби з COVID-19 у Херсоні. Ви сьогодні для всіх містян робите величезний подвиг, борячись за їхнє здоровя та життя. Ми розуміємо, на скільки це сьогодні важко. Тому зі свого боку ми будемо підтримувати вас задля того, аби наша спільна боротьба була переможною! – зазначив Роман Головня.

Фото ілюстративне

Вам також може сподобатися

Відділ ведення Державного реєстру виборців Дніпровського райвиконкому продовжує приймати громадян
На 20 жовтня у Херсоні зареєстрували ще 537 випадків COVID-19

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X