“Ситуація з COVID-19 дуже серйозна, але контрольована. Херсонська громада буде захищена” – Роман Головня

COVID-19Новини
👁 626

За ці довгі вихідні в Херсоні зареєстрували ще 1 448 випадків COVID-19, 41 людина померла. Ці цифри відповідають «червоному» рівню епіднебезпеки.

– Я багато бачив у соцмережах скептиків, що ситуація із захворюваністю на коронавірус у Херсоні не така вже і серйозна, що це просто «згущують фарби». Хочу сказати, що ситуація не просто серйозна, а дуже серйозна. На сьогоднішній день достатньо критична ситуація з госпіталізацією та ліжкомісцями. Міські лікарні, які працюють з COVID-19, заповнені майже на 100%. Проводиться госпіталізація у найближчі лікарні, зокрема, у місто Олешки. Також зараз відпрацьовується варіант залучення Білозерської районної лікарні. Закликаю усіх дуже серйозно поставитись до тих карантинних обмежень, які наразі встановлені. Цим ми убезпечимо себе, своїх близьких та зможемо зберігати ситуацію контрольованою.- зазначає в.о. заступника міського голови Роман Головня.

Що стосується забезпеченості киснем лікарень, то, за словами Романа Головні, потреба у ньому значно зросла порівняно із минулими хвилями пандемії. Але на сьогодні наші лікарні повністю забезпечені киснем, відбувається щоденний підвіз. Робиться все, аби хворі в Херсоні були забезпечені киснем у достатній кількості.

Увесь медичний персонал працює цілодобово у посиленому режимі. Наразі вирішується питання щодо організації підвозу медичних працівників до лікарень.

– Питання боротьби із захворюваністю на COVID-19 перебуває на постійному особистому контролі Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва. Ситуацію ми контролюємо. Херсонська громада буде захищена. Тому від кожного ми просимо розуміння, підтримки та виконання усіх карантинних вимог, які передбачені законодавством. – звернувся до містян Роман Головня.

Вам також може сподобатися

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради «Про затвердження змін до Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Херсона, затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради від 19.02.2019 № 54» та аналізу його регуляторного впливу
Організації департаменту міського господарства працювали упродовж вихідних

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X