Питання опалення у херсонських лікарнях вирішується на державному рівні

COVID-19Новини
👁 1K

Станом на 25 жовтня у Херсоні зареєстрували ще 463 випадки COVID-19, 298 херсонців одужали. Зафіксовано 6 летальних випадків.

Що стосується вакцинації, то за минулу добу вакцинувалися 877 осіб.

Усі лікарні Херсона забезпечені киснем у повному обсязі. Про це інформує в.о. заступника міського голови Роман Головня.

– Заповненість лікарень лишається на рівні більше 90%. Сьогодні, окрім лікарень імені Тропіних та Карабелеша, хворих на COVID-19 приймають районна Білозерська лікарня, Олешківська, обласний госпіталь ветеранів війни та обласна інфекційна лікарня. Ситуація з киснем достатньо складна по всій Україні. Ми, фактично, в ручному режимі добуваємо кожну тонну кисню і транспортуємо до наших лікарень для того, аби всі хворі змогли отримати необхідну терапію. Але хочу всіх заспокоїти – усі лкарні Херсона медичним киснем забезпечені в повному обсязі. – зазначив Роман Головня.

Питання щодо опалення лікарень наразі вирішується на державному рівні. Після підписання меморандуму між державою, НАК “Нафтогаз Україна” та місцевими громадами, на сьогоднішній день заклади охорони здоров’я міста подали необхідні документи для заключення договорів на поставку газу.

– Постачальник обіцяє, що з 1 листопада 2021 року можливий початок опалювального сезону в лікарнях міста. Ми маємо надію, що питання буде врегульовано і заклади охорони здоров’я Херсона будуть з теплом. – зазначив Роман Головня.

Вам також може сподобатися

Де і коли в Херсонській МТГ можна буде придбати новорічну ялинку
Херсонводоканал інформує про роботи, які виконуватимуться 25 жовтня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X