Херсонські лікарні забезпечені киснем у необхідній кількості

COVID-19Новини
👁 259

Станом на 19 жовтня у Херсоні зареєстрували ще 446 випадків COVID-19, 297 херсонців одужало, зафіксовано 11 летальних випадків.

Станом на сьогодні, завантаженість ліжок у Херсоні сягає більше 90%. Хворих на COVID-19 госпіталізують до Херсонської міської клінічної лікарні імені Тропіних, Херсонської міської клінічної лікарні ім. Карабелеша, лікарні міста Олешки та Білозерської районної лікарні. Також госпіталізація відбувається в обласні заклади: Херсонську обласну інфекційну лікарню ім. Горбачевського та Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни.

– Щодо забезпеченості киснем: по всій країні відчувається певний дефіцит кисню через збільшення його споживання кисневозалежними хворими на COVID-19. Для прикладу, лікарні Тропіних і Карабелеша зараз разом споживають 6,5 тисяч літрів кисню на добу. Дані об’єми потрібно постійно поповнювати. І ми цим займаємось. Хочу всіх заспокоїти – на найближчий час лікарні міста Херсон киснем забезпечені. – зазначає в.о. заступника міського голови Роман Головня.

Фото ілюстративне

Вам також може сподобатися

Херсонці привезли 12 призових місць з всеукраїнського кубку карате
Херсонський школяр посів ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Мирний космос»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X