Херсонські лікарні — з киснем, вакцинами та без боргів перед медиками

COVID-19Новини
👁 464

За 25 жовтня на території Херсонської міської територіальної громади виявили 625 випадків COVID-19, 412 херсонців одужали.  Зафіксовано 22 летальні випадки.

Серед захворівших – 43 дитини. Загалом, наразі 20 дітей перебувають на стаціонарному лікуванні із підтвердженим COVID-19.

Також із позитивним тестом або підозрою на ковід у стаціонарі перебувають 15 вагітних херсонок.

Лікарні міста лишаються заповненими майже на 100%.  Окрім лікарень імені Тропіних та Карабелеша, хворих на COVID-19 приймають районна Білозерська лікарня, Олешківська, обласний госпіталь ветеранів війни та обласна інфекційна лікарня.

– У соціальних мережах з’явилась інформація щодо відсутності вакцин для проведення щеплень від COVID-19. У Херсоні зберігається високий попит на щеплення. Лише за минулу добу вакцинувалося 2 364 особи. Дійсно, у вихідні в місті закінчилась вакцина Pfizer. Але вона вже завезена і станом на сьогодні, разом з іншими вакцинами, доступна для щеплення в усіх пунктах вакцинації на території Херсонської громади. – зазначив в.о. заступника міського голови Роман Головня.

У лікарні, підпорядковані Херсонській міській раді, вже розпочалась подача тепла. Так, звечора 25 жовтня опалення з’явилось у стаціонарному блоці лікарні імені Карабелеша. Найближчим часом тепло з’явиться у лікарі ім. Лучанського та у пологовому будинку ім. Клименко. Питання по опаленню лікарні ім. Тропіних наразі вирішується на державному рівні. Наразі документи для укладання договору подані до НАК “Нафтогаз України”. Після їх розгляду, буде забезпечено подачу газу до котельної та пуск опалення до лікарні. Орієнтовна дата – 1 листопада 2021 року.

За словами Романа Головні. ситуація із забезпеченістю киснем міських лікарень вирішується практично в ручному режимі.

– Ми буквально боремось за кожен літр медичного кисню. Бо ситуація складна по всій країні. Ті посередники, які мали постачати кисень до міських лікарень, наразі фактично не виконують свої зобов’язання, окрім одного постачальника. Ми змушені фактично в авральному порядку самотужки шукати кисень для того, аби забезпечити лікарні нашого міста. Станом на 26 жовтня кисень є, буде він і на завтра. Ми робимо все можливе, аби хворі, яким потрібна киснева терапія, отримували лікування безперебійно. – інформує в.о. заступника міського голови.

У соціальних мережах з’явилась інформація щодо заборгованості по виплаті заробітних плат і надбавок, пов’язаних із лікуванням хворих на COVID-19, медикам міста Херсона.

– Міські лікарні, які приймають хворих на ковід, це лікарня ім. Карабелеша та ім Тропіних. Жодних заборгованостей перед медичним персоналом по виплаті відповідних надбавок, пов’язаних із лікуванням хворих на COVID-19, немає. Також в усіх лікарнях, підпорядкованих Херсонській міській раді, відсутня заборгованість по виплаті заробітної плати. Якщо у вас є інформація щодо невиплати зарплати або передбачених надбавок – прошу інформувати мене про такі випадки. Ми не повинні підводити медичних працівників, які знаходяться на передовій боротьби з епідемією, та змушувати їх чекати на зароблені кошти. – зазначає Роман Головня.

Вам також може сподобатися

Корабельна районна рада інформує щодо стану заборгованості із заробітної плати
У міськраді обговорили капітальний ремонт просп.Ушакова

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X