Російське командування почало масово встановлювати захисні антидронові конструкції на підводні човни, що базуються в Новоросійську. Метою є захист від далеких українських ударів безпілотниками.

Дані супутникової розвідки

За даними джерела, знімки за 6–9 червня зафіксували екрани на бойових рубках трьох субмарин класу Кіло. Аналогічне обладнання, ймовірно, отримає і четвертий човен на тій самій базі. Такий крок став превентивною відповіддю на зростання можливостей України вражати цілі далеко в тилу.

Новоросійськ став основним хабом Чорноморського флоту Росії після ударів по Севастополю. Україна продовжує атаки на порт, зокрема надводними дронами. Росія встановлює бар’єри у воді, а кліткову броню раніше застосовували лише на танках. На флоті такі конструкції з’явилися вперше.